Wpis z mikrobloga

Nie widziałem dawno bardziej #!$%@? gry niż to #!$%@? #awesomenauts. No #!$%@? człowieka strzela jak w najlepszym momencie gry po zgarnięciu tylu fajnych fragów i przed wydaniem tony hajsu nagle widzi się ten #!$%@? "RECONNECTING". Ale to jest nic. Bardziej mnie boli głupota twórców tej gry. Mieli tyle czasu aby przekonać się, jak bardzo #!$%@? jest ten system (mi wystarczyły 4 godziny), w którym nie ma chyba w ogóle żadnych serwerów od strony producenta, a gra trzymana jest przez prawdopodobnie LOSOWO wybranego gracza. Wystarczy że trafi na jakiegoś osobnika z drewnianym Internetem i jest po grze. Żeby chociaż dało się samemu założyć coś w rodzaju serwera, ale nie. Chcieli maksymalnie wszystko uprościć i wyszła jedna wielka kupa.

Nie polecam dopóki twórcy nie przejrzą na oczy. Zdecydowanie nie ma się co brać za tę grę, jest jeszcze niedokończona. A szkoda, bo potencjał ma ogromny.

#gry #steam #buldupy #gorzkiezale #whocares #oswiadczenie
  • 17
  • Odpowiedz
@RPG-7: Myślisz, że jak sami nie są w stanie tego dostrzec, to posłuchają jakiegoś randomowego gracza? I tak pewnie dostają już tony hejtu od innych.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Ale gram w party ze znajomymi i to się dalej dzieje. Co chwile mnie albo kogoś innego z party wywala i trzeba zaczynać od nowa.

Najlepiej jest jak wywala na wstępie, to od razu można kolejną zacząć...
  • Odpowiedz
@-PPP-: @Rabusek: Nie wiem skąd masz internet i czemu usługodawca płata Ci takie figle lub Twoim znajomym. Mnie ani raz od 3 dni nie wyrzuciło z gry, gdy był problem z hostem to przechodził on na inną osobę i gra trwała dalej. A gdy np. @GGrindzior miał problem z netem to po prostu invite w trakcie gry i dochodził do nas spowrotem.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Zdarzyło mi się nawet mieć błąd przy tym "migrating host". Był dość ciekawy, bo komunikat zniknął i kontynuowałem grę. Do czasu, aż zorientowałem się, że... jestem sam :) Cała reszta graczy była zastąpiona przez boty.

Ale to nie wszystko, bo grałem wtedy ze znajomym i jak mu to powiedziałem, to się trochę zdziwił, bo on dalej grał tę samą grę, tyle że z ludźmi (ale oprócz mnie chyba jeszcze
  • Odpowiedz
@energy19: Jezu, zaraz zaczniesz mnie chyba uczyć korzystania z toalety, a sam nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Zdarzyło mi się nawet mieć błąd przy tym "migrating host"


"Błąd przy migrating host", a nie "błąd polegający na wyświetleniu komunikatu "migrating host"". Wiem, że to nie błąd i wiem co to znaczy. Po prostu przy okazji tej normalnej procedury, która wiem, że nie jest błędem, doświadczyłem jakiegoś błędu. Teraz
  • Odpowiedz