Wpis z mikrobloga

  • 15
#ps5 co ten wykop? Dodaje tych leszczy z #xbox co srają żarem na naszym kochanym tagu do czarnej listy, ale dalej muszę widzieć te wysrywy. Nie interesuje mnie ta zazdrość małolatów, że mame pringelsow nie kupiła. bardziej interesuje ich nasz ogródek niż ich własny.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atraxx: Jak tak cię piecze, to czarnolistuj tag Xbox i będzie po kłopocie. Ale nie, lepiej pisać swoje wysrywy i cieszyć się wywołaniem kolejnej gównoburzy. Eh, ci Soniarze…
  • Odpowiedz
Jak tak cię piecze, to czarnolistuj tag Xbox i będzie po kłopocie.


@Pust3lnick: nie rozumiesz że niektórych interesuje cała branża growa? przykładowo jeśli kiedyś ukaże się na xboxa sx (nie pc) jakaś gra warta uwagi (może być nawet indie) chciałbym wiedzieć bo może wtedy wreszcie będzie jakiś powód żeby kupić tę konsolę
  • Odpowiedz
@atraxx: Nikogo normalnego już na tym tagu nie ma, jak wrzucisz każdego klockarza z bólem d--y na czarną to nagle zostanie ci 10 wpisów dziennie o dupie i o tym czemu nie ma konsol w sklepach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ebson: No okej, ale jaki jest sens pisania „leszcze z Xbox” czy „leszcze z PS5” w takim przypadku? Akurat wykop nie jest miejscem szczególnie stworzonym pod nowinki z branży gier, a takie prowokacje na pewno nie pomagają w wyciszeniu atmosfery.
  • Odpowiedz
@camos: Ale wcześniej wbijał i za to wylądował u mnie na czarnej, a teraz jak już się uspokoił, to następni kretyni zajęli jego miejsce. Niedługo ta moja czarna lista będzie wyglądała jak spis powszechny, „więc o czym ty pier****?”
  • Odpowiedz