Wpis z mikrobloga

- No dzień dobry. Chciałem uguem dla was uguem powiedzieć, dzisiaj Krzysztof Stanowski mnie zaprosił, dzisiaj czwartek jest, zaprosił mnie do studia.
- Powiedz prawdę za co!
- Jak za co?
- Powiedz prawdę za co!
- Co za co? A co ty nagadałeś na mnie? Że ja wierszokleta jestem jakiś #!$%@?, i nie wiadomo co. Że ja dwie lewe ręce mam, że... Jak ja dla krytpolu piszę #!$%@? i chcesz mnie... nie chce mi pieniędzy dać. Ciekawe dlaczego! Jak ja artysta jestem.
- Za nieróbstwo!
- Sranie! A ty #!$%@? już dawno powinieneś iść do roboty.
- Ja to nie ale ty to tak.
- A, za nieróbstwo. O! Jakie nieróbstwo? Jak ja pracuje. O, wczoraj jeden wierszyk napisałem. Nieróbstwo?
- Napisałeś, ale ktoś to czyta?
- Czyta!
- Czyta?
- Tak!
- Tak?
- A co ty #!$%@? gwałcisz #!$%@?! Ile kobiet zgwałciłeś? To nieprawda? Co, nieprawda to jest, tak?
- To jest nieprawda.
- Jak nie?
- To jest nieprawda.
- Jak nieprawda?
- A ty nigdy nie zgwałciłeś?
- Ja tylko raz w życiu. Musiałem klefedron zażyć albo reklamówkę nitro (nerwowy śmiech)
- Raz?
- No pewnie że raz, a ty non stop #!$%@? gwałciłeś, do domu wracałeś #!$%@?, więzłeś całe te i #!$%@? #!$%@?łeś #!$%@? żonie w d00psko, schyliła się #!$%@? i... #!$%@?łeś jej klapsa.
- Sama kusiła!
- Ta, kusiła.
- Tak, a co?
- Sam… widzicie, sam uguem powiedział że mnie zaprosił. I bardzo mu dziękuję! I po prostu 1000 złotych mnie daj za udział w programie.
- Ludzie powiedzieli, że na te twoje książeczki to trzeba drzewa ścinać.
- Srać #!$%@?!
- Tak.
- A ja kulturę rozwij…
- Jak chcesz to Ci mogę jeszcze 100 złotych dać.
- Ty za dużo pieniędzy masz #!$%@?, non stop Ci dają kasę.

#kononowicz #patostreamy
Artok - - No dzień dobry. Chciałem uguem dla was uguem powiedzieć, dzisiaj Krzysztof ...

źródło: comment_1622198047KxnwIyzDT8khtCoBAiowD9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Ludzie powiedzieli, że na te twoje książeczki to trzeba drzewa ścinać.


@Artok: Powinno być: "Ludzie mówili, że ty mi powinieneś za reklamę płacić", bo faktycznie podobne zdanie padło w HP.
  • Odpowiedz