Wpis z mikrobloga

#friends najbardziej podobala mi sie postawa Matta LeBlanc w tym odcinku. Wszystko co mowil i jak wspominal wydawalo sie w 100% szczere. Jak taki starszy Joey z wieksza iloscia oleju w glowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Courteney Cox i Matthew Perry troche wygladali jakby ich na sile tam trzymali. Ale ogolnie kazdemu fanowi polecam obejrzec. Mi duzo serial dal dojrzewajac wiec teraz bedac juz troche starsza osoba fajnie jest nostalgicznie wrocic do wielu momentow. Spojrzenie na aktorow jak sie zestarzeli tez daje do myslenia o swoim zyciu. Jest tez kilka ciekawostek o ktorych wczesniej nie czytalem/slyszalem.

A najbardziej to z nich wszystkich chyba sie zmienil Bieber xD Jakby nie mowili ze to on jest Sputnikiem to bym nie mial pojecia. Nie chce mi sie googlowac jak on teraz wyglada ale w glowie mialem jego inny obrazek
  • 4
@shichibukaii: Tak! Miałam takie same odczucia. Matt był wyluzowany, charyzmatyczny, taki szczery i czułam jakby nadal trochę żył tym serialem - pamiętał wszystkie wspominane sceny, mówił że ogląda go do tej pory, najbardziej pozytywne wrażenie. A Matthew chyba najbardziej mnie rozczarował, był taki nieswój, zdystansowany i milczący. Ogólnie to mam mieszane odczucia co do całego odcinka, z jednej strony wielka nostalgia i łezka się w oku kręci a z drugiej czegoś