Wpis z mikrobloga

Podsumowanie Jasia Kapeli

- co 3 kobieta została zgwałcona
- Kobieta zgłaszająca się na Policje że jest zgwałcona kłamie, bo kobiety zgwałcone nie idą na policje
- Nasze raporty są #!$%@? wartę
- Wziął 600 złotych i chciał fakturę wystawić bo podatki to świętość
- Chce zabraniać wakacji tam gdzie nie można dojechać pociągiem lub rowerem
- Chce by Polacy byli narodem "Artystów"
- Swojego psa nie karmi mięsem, bo przekonanie że Pies Je mięso to spisek hodowców psów.
- Wyklęci to bandyci
- Marża dystrybutora musi być ograniczona ustawowo
- Granie w Gry to ZŁO
- Napisał książkę 'Polskie miesio" przez co ludzie przestali jeść mięso
- Na pytanie: "Jasiu, pracowałeś kiedyś w normalnej pracy czy tak ciągle w #!$%@? walisz" odpowiedział "W #!$%@? wale" xD
- "Niema dowodów na to że Opłata reprograficzna podniesie ceny sprzętu"
- 1000 zł na kulture to mało, a producenci wezmą to na klatę.
- "Niezasponsorować, tylko dopłacić" xD
- Powyżej miliona wszystko powinno być zabierane
- Podatek 90% !!!
- Nie mam wrażenia że jest coś ze mną nie tak
- Należy znieść własność prywatną (mieszkań) powyżej 15m2 na głowe

Dalej już mi się pisać nie chciało...

STANO
- Jabłonowski vel Olszański to przesada xD

Aż mi się przykro zrobiło jego rodziców...

#kanalsportowy
#bekazlewactwa

Swoją drogą pamietajcie że on ma prawa wyborcze i jest guru lewicy. To nie jest randomowy typek
Pobierz
źródło: comment_1622190405zWCr7ZhpcbvcI84k0PTfaB.jpg
  • 39
@ModelCocomo

Lmao, większość tych punktów ma sens.

- faktycznie większość gwałtów nie jest zgłaszana, oczywiście mówienie że te które zgłaszają nie były zgwałcone, ale jest mnóstwo gwałtów np. w małżeństwie które są tematem tabu.

- oczywiście, że powinno się wystawić fakturę za kupno usługi

- nie wiem czy zabraniać, ale są środki transportu mniej i bardziej ekologiczne

- dieta psa nie musi być w 100% oparta na mięsie, psy są wszystkozercami, dużo
@Asfalt_Drobiowy: no dokładnie; inna sprawa że czymś ta różnica będzie musiała być wyrównana, dla producenta obniżenie zysku własnego i podniesienie ceny to są rzeczy ostateczne, prawdopodobnie ucierpią na tym pracownicy lub podwykonawcy (co w sumie też oznacza, że ucierpią pracownicy)
- oczywiście, że powinno się wystawić fakturę za kupno usługi


@marcelus: Za kupno usługi nie wystawia się faktury. Fakturę wystawia się za sprzedaż usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

- dieta psa nie musi być w 100% oparta na mięsie, psy są wszystkozercami, dużo zależy od rasy


@marcelus: To fakt. Jednak wtedy trzeba mieć odpowiednią dietę dla psa a większość
- Wyklęci to bandyci


@ModelCocomo: Akurat tu ma rację po cześci. Nie wszyscy, ale część tak. Już nie pamiętam, czy mówił o wszystkich. Jak tak, to nie ma racji.

- Na pytanie: "Jasiu, pracowałeś kiedyś w normalnej pracy czy tak ciągle w #!$%@? walisz" odpowiedział "W #!$%@? wale" xD


To akurat jest totalne kłamstwo i manipulacja. Gość mówił, z 3-4 w trakcie odcinka, że pracuje. Dostał kilka telefonów z tym samym