Wpis z mikrobloga

  • 113
Co do Jasia i samozaorania to nie ma dyskusji, ale mnie też uderzył bardzo cienki poziom telefonów. W zasadzie tylko nieliczne były spoko i jeden dobry (gość który tworzy muzykę). Znaczna część to troglodyci, którzy zadzwonili porzucać "#!$%@?" poobrażać (np. gość który nazwał go "plastusiem"). Większość pytań się powtarzała i sprowadzała do: "dlaczego mam płacić jak jesteś cienki i ciebie nie czytam", a on cały czas tłumaczył że on ma pracę i to nie jemu. Niestety ale przez takie telefony tamta strona się tym bardziej może utwierdzić, że warto promować kulturę skoro tak wygląda obraz przeciętnego obywatela.
#kanalsportowy
  • 27
@midget: Przecież temu debilowi było tłumaczone przez 2h przez Stana jest jego pomysły są absurdalne, a on sam jest tanią sprzedajną dziwką i się potem dziwicie, że ludziom tacy idioci działają na nerwy.
@midget: niestety poziom programu i telefonów jest uzależniony w pewnym stopniu od poziomu gościa, wiec chyba powinniśmy sie cieszyć z naprawdę #!$%@? w kosmonautę poziomu profesjonalizmu, obycia, prowadzącego i dzwoniących, nie wiem głuchy byłeś jak Jaś zachowywał się jak skończony cham i prostak? i sypał tekstami "ja to bym sie ucieszył" na zdanie stano ze pożyje max 5 lat? Albo nazywanie prowadzącego praktycznie wprost chamem i prostakiem, umniejszanie jego pracy i
@JackobC A uważasz że jak prowadzący nazywa cię "#!$%@?" to nie możesz go nazwać chamem i prostakiem? Nie chce bronić typa bo jak napisałem na wstępie sam sie zaorał, ale uważam że jeżeli telefony byłyby na poziomie to ucieloby argumenty z drugiej strony, że dzwonili debile i prostaki. W zasadzie ten poziom telefonów to tylko utwierdził ich w przekonaniu że za mało wydajemy na kulturę. Nie widziałem żeby on traktował dzwoniących jak
@midget: > A uważasz że jak prowadzący nazywa cię "#!$%@?" to nie możesz go nazwać chamem i prostakiem?
uważam ze nazwanie #!$%@? miało miejsce grubo po godzinie nagrania, a bycie kompletnym chamem przez jasia od pierwszych minut wiec raczej powinno tu być:
Uważasz ze jak gość nazywa ciebie i ludzi czytających twoje książki prostactwem i chamstwem to nie możesz po 4 pytaniach do Jasia czy możesz sobie pozwolić na żart i