Wpis z mikrobloga

@kodecss bo wyszedł z niego hipokryta i wszystkich tym zaskoczył - "byli w totalnym szoku". Jak broniąc swojej tezy, że artyści pracują dla idei i nikt nie powinien dużo zarabiać wyciągnął łapę po dodatkową stówkę zarabiając 700zl za 2h. Jeśli już chciał obronić swoją tezę powinien wziąć tyle ile zwykli ludzie dostają za godzinę pracy a resztę oddać
@BanzMakeHerDance: @mikasz: @thority: @yraras
Ale ludzie mi nie chodzi o to, czy chciał czy nie chciał, czy jest debilem czy nie jest, czy sobie na to zasłużył czy nie.
To była rozmowa między Kapela a Stanowskim i widzami, którą Stanowski w jakiś sposób moderował - bo zwracał ludziom uwagę, żeby nie przeklinali albo żeby go nie wyzywali.

Więc moim zdaniem w takim typu programie, prawo miał się zaśmiać prowadzący
@kodecss: niestety poziom programu jest uzależniony w pewnym stopniu od poziomu gościa, wiec chyba powinniśmy sie cieszyć z naprawdę #!$%@? w kosmonautę poziomu profesjonalizmu, obycia, nie wiem głuchy byłeś jak Jaś zachowywał sie jak skończony cham i prostak? i sypał tekstami "ja to bym sie ucieszył" na zdanie stano ze pożyje max 5 lat? Albo nazywanie prowadzącego Chamem i prostakiem? na dodatek liczne stwierdzenia ze jest prostakiem i pisze książki na