Wpis z mikrobloga

Patologia czy niesamowita okazja do zakupu, która nigdy się powtórzy?
Co myślicie o tego typu szeregowcach: 2 wejścia obok siebie dla dwóch osobnych mieszkań - jedno na piętrze drugie na parterze. Do tego mieszkania na piętrze zaraz po otwarciu drzwi są schody prowadzące do mieszkania.

Dobre to?

#nieruchomosci #pytanie
Pobierz
źródło: comment_1622148495wUVvf5teoowj4g91kVxie9.jpg

Fajne takie szeregowce?

  • Nie, ni to dom, ni to mieszkanie 85.0% (142)
  • Tak, elegancka sprawa 15.0% (25)

Oddanych głosów: 167

  • 14
@CalibraTeam: Pewnie zależy od budynku ale w moim nie słychać pierdzenia. Ogólnie jakieś dźwięki dochodzą, jak ktoś chodzi czy coś głośniej ale w żaden sposób to nie przeszkadza nawet teraz jak leżę w łóżku. Nie wiem jakie miałbym odczucia gdyby mi Np dwójka dzieci biegała przez kilka h po mieszkaniu nad głowa.
@caslin:
Ja też widziałam te ceny segmentów i mi się oczy zaświeciły że jak za darmo - ale potem pojechałam pooglądać te osiedla już wybudowane na Wawrze i mi przeszło.
- one są zwykle pobudowane w takich miejscach, że i tak trzeba mieć dwa samochody albo i trzy jak dziecko dorośnie plus czasem jakiś gość pewnie - i cyk, fasady frontowe są po prostu parkingiem jak pod supermarketem,
- zwykle w
@CalibraTeam: Nie traktuj tego jako dom, tylko jako fajniejsze mieszkanie, wtedy nie będziesz miał zgrzytu. Ogólnie teraz takie rozwiązanie rządzi na rynku szeregowców - dwa mieszkania na segment, czyli maks dozwolony przez przepisy.