Wpis z mikrobloga

73825 - 85 = 73740

Byłoby 100, ale zapomniałem wziąć czegoś z czego mógłbym ładować telefon i zawróciłem ~10km od celu gdy z ponad 70% zrobiło się 50% baterii. Wystarczyło odpalić na minutę internet żeby sprawdzić dalszą trasę. Coś jest z telefonem i robi takie dzikie przeskoki w stanie naładowania aku. Sprawdzałem z inną baterią i robi tak samo. Czas pomyśleć o wymianie.

Część trasy wyglądała tak. Widoczność 0. W pewnym momencie miasto po prostu zniknęło i tylko poświatę było widać. Szczerze mówiąc dość niepokojący widok o 1 w nocy.

Na trasie jak natrafiała się "czarna dziura" gdzie jedyne światło to była moja lampka mogłem obserwować przepiękne gwiaździste niebo. Idealnie było widać Drogę Mleczną. Widok nieprawdopodobny. Tam gdzie światła jest dużo mniej musi być jeszcze piękniejszy. Nawet jedna spadająca gwiazda się trafiła.

Stwierdzam, że orientacja w terenie nocą mi siadła. Zamiast pojechać dalej i skręcić w lewo to się wróciłem i #!$%@?łem na około. Dobrze, ze przynajmniej była zajebista górka i mogłem odpocząć lecąc w dół grawitacyjnie.

Wincyj zdjęć nie ma bo zapomniałem wziąć aparat i mam tylko to niżej. A takie fajne foty by dzisiaj wyszły. ()

Światło lampki w trybie zoom wyglądało jak laser.

1

2

A te 4 km to przejazdy serwisowe podczas czyszczenia napędu.

Co ciekawe w trasie powrotnej mam średnią 23km/h o.o

@Bimbermaeister Melduję, że trasa przejechana! o7

Muszę to poprawić póki ciepło. Muszę dobić do 100km!


#rowerowyrownik #nocnelatanie #
Migfirefox - 73825 - 85 = 73740



Byłoby 100, ale zapomniałem wziąć czegoś z czego m...

źródło: comment_WO5pYdN3AqpqOsvfF9VP42fuyAhatUVs.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz