Wpis z mikrobloga

Rozczarowanie wczorajszym finałem wciąż jest, ale trzeba już powoli myśleć o kolejnym sezonie i wzmocnieniach.

Podyskutujmy o naszych transferowych zachciankach w #united

Moje transferowe marzenia:
ŚO - Sven Botman/Pau Torres/Jerome Boateng
ŚP - Youri Tielemans
PS: Jadon Sancho

Uwielbiam też pięknego Jacka Grealisha ale nie wiem na jaką pozycją można go upchnąć i w jakim systemie by się odnalazł. No i Villa życzyć będzie sobie pewnie nie mniej niż 80 mln funtów. A jednak Sancho to wg mnie priorytet.

Powinni odejść Pogba, Lingard, Mata, Jones i De Gea.
  • 17
@MrSyme: Typując zawodników do odejścia także po części sugeruję się wysokością ich zarobków, niemniej dałbym Martialowi jeszcze jeden sezon. Tylko dlatego, że jeśli go sprzedamy to do załatania będzie już nie tylko prawe skrzydło ale też lewa flanka.

Rashford musi się w końcu doleczyć z kontuzji a przed nim jeszcze występy na Euro. Prawdopodobne jest, że nie rozpocznie od początku nowego sezonu. W ogóle to chyba przez te blokady od kilku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theindependent: Torres to wielki talent, ale skończy jak Garcia. Do angielskiej piłki się nie nadaje co pokazał wczoraj. Dla mnie Tapsoba z Leverkusen albo Carlos z Sevilli bo to jest taki koń, że na tu i teraz łata nam środek.
Tielemanse jest chyba nieosiągalny. Ale też bym go chciał bardzo. A innych alternatyw nie widzę. Sancho to wiadomo
@czarny_matt94: Eric Garcia? Ja bym jednak ich nie porównywał. Torres to już ograny zawodnik, reprezentant Hiszpanii. Garcia zaczynał w City jako nastolatek. Ciężko było mu się przebić przez konkurencję, na którą wydano kilkaset milionów funtów.

Diego Carlosa kojarzę jako silnego byka, kilka meczów Sevilli obejrzałem. Tapsoba też wygląda jak potwór ale szczerze przyznam, że w ogóle nie widziałem go w akcji. Trzeba chyba to nadrobić paroma kompilacjami ( ͡° ͜
@utede: Doprecyzuję tylko, że rozpatruję Boatenga jako ostateczną alternatywę. Brałem pod uwagę jego wiek, doświadczenie, dobrą grę piłką i ogólną klasę sportową. Pomyślałem, że mógłby być opcją zastępczą na jeden sezon. Taki transfer w stylu Thiago Silvy do Chelsea.
@theindependent: odnośnie środka obrony to w sumie można by wykorzystać nieciekawą sytuację w Interze i zapuścić sieci na Alessandro Bastoniego.

Myślę że na tak dużą rewolucję nie ma co liczyć, nawet budżet United by nie wyrobił takich wydatków.