Wpis z mikrobloga

Do widzenia Castelani, witaj Bonitt.

Osobiście wolałem Sordyla bo polskich trenerów jak na lekarstwo. Siatkarzy produkujemy seryjnie a trenerów nie () .

Jak słyszę krajowych napinaczy jaka ta polska liga jest silna to śmiać mi się chce. Czołowe kluby z ITA, RUS, TUR czy Azji przychodzą i wyciągają od nas co chcą i kiedy chcą, może sportowo jesteśmy topową ligą ale jeśli chodzi o warunki finansowe to chyba nie jesteśmy nawet w TOP5.

https://siatka.org/pokaz/marco-bonitta-zastapi-daniela-castellaniego/

#siatkowka #azsolsztyn
  • 4
@Adzal: ja mam uraz do Castelaniego za zeszły sezon. Jak słyszę że skład to jego autorski projekt a połowę ligi grają tak że nie da się tego oglądać to chyba coś jest nie hallo.
Jak się sprawdzi ten skład który ma być zakontraktowany to wynik w tym sezonie powinien być lepszy aczkolwiek Marco zawsze będzie mógł się usprawiedliwić że to nie On kontraktował zawodników.
Nie mamy spółki skarbu w nazwie lub
@Ice_Glaze: Jesteś pewny, że to był autorski projekt Castellaniego?. ( ͡ ͜ʖ ͡) Bo wbrew temu co mówi lunatyk p.Jankowski okazuje się, że niekoniecznie.
Fakt jest taki, że Castellani nie poprawił ani trochę gry. Już bardziej podobał mi się zespół Mariana Italiana.
Skład ciekawy, zastanawiam się czy Pers odpali :D. Wolalbym Gianiego Cretu albo Mendeza, no ale ja się nie znam.