Wpis z mikrobloga

byłem przejechać się i sprawdzić taką 20-letnią strzałę 1.4 75 KM i kurde, ale bym polatał takim nowym po wyjeździe z salonu, szkoda, że produkowali do 2005 xD. serio fajne auto, szkoda, że teraz to w większości same rzęchy i szkoda wydawać kilka tysięcy na kupno i potem kilka tysięcy na władowanie żeby dobrze jeździł, ciężko pewnie o jakiś zadbany ezgemplarz, ale jeździ się tym gówienkiem serio super xD
#volkswagen #lupo #samochody
#motoryzacja
yahoomlody - byłem przejechać się i sprawdzić taką 20-letnią strzałę 1.4 75 KM i kurd...

źródło: comment_1622095385i4WiU2FplluB65b0o24nWG.jpg

Pobierz
  • 8
@pesymistyk: To Lupo 3L z dieselem 1.2 to było fajne jak z fabryki wyjechało. Więcej niż połowa części nie ma nic wspólnego z normalnym lupo (np. Tylna klapa wykonana z magnezu, cieńsze szyby), skrzynia automatyczna wymaga adaptacji co 30kkm i w Polsce jest tylko kilka osób które robią to dobrze. Lepiej kupić 1.4tdi. Nieporównywalnie lepsza dynamika a spalanie z 0,5l wyższe na 100km
@yahoomlody: jeżeli lubisz mechanikę i masz minimalne ciągoty do tuningu to lupo czy arosa są znakomitymi autkami, produkowane były w czasach gdy vw miał gigantyczną ofertę silnikową i akurat to 1.4 można wyskładać z części z innych silników tak że śmiało można z niego wycisnąć 120-130 koni
@yahoomlody: jak nadal jestes chetny, to mam awaryjny wóz w rodzinie, II właściciel, wszystko udokumentowane. franca sztywna jak nowa. 2004r. 162k km. Wbiłem na ten martwy tag z ciekawości. Dziwne, ze ten gokart nie ma większego fanklubu w PL. Chociaz... w salonie był droższy od golfa xD
lskx - @yahoomlody: jak nadal jestes chetny, to mam awaryjny wóz w rodzinie, II właśc...

źródło: ZTcARY

Pobierz