Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@VariuszManxKolanko górnictwo ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie myśl sobie że śpię na pieniądzach. To co teraz mam to długa i ciężka droga. Upór, zawziętość, dążenie do spełnienia marzeń i tak powstał dom. Wcześniej mieszkałem w bloku
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: już się uspokój, koniec końców op przyznał że jest pasożytem górnikiem więc wstępne zakwalifikowanie go jako patusa było w 100% trafne (co tylko udowadnia przydatność korzystania ze stereotypów)
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@nieugnesie jak chcesz zobaczyć pasożyta to spójrz w lustro... A nie sorry ty jesteś zazdrosnym, zawistnym polaczkiem typowym takim unikam takich jak ty
  • Odpowiedz
Nocki są okej pod warunkiem, że można na nich pracować na niskich obrotach lub w ogóle ściemniać. W wielu fabrykach szarpie się tak samo na każdej zmianie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@nieugnesie przejrzałem Twoje wpisy i teraz moje przypuszczenie się spełniło w 100% jesteś zakompleksionym przegrywem któremu się nie układa, który nie umie/nie chce nic zmienić w swoim życiu, który mieszka ze starymi w wieku 29 lat( ͡º ͜ʖ͡º) i mówisz mi gościu że jestem pasożytem. Zrobiłes mi dziś dzień haha
  • Odpowiedz