Wpis z mikrobloga

Siemano,w temacie jakich kolwiek rc jestem zielony ale z MJ regularnie od 2 lat jestem w mocnej relacji, ostatnio jak chciałem wziąć właśnie Mj od ziomka dostałem średnio wyglądającego bucha,który #!$%@? wyglądał #!$%@? pachniał i kopał, ziomek mi tak zareklamował a że mi chodzi tylko o to ostatnie zakupiłem. Jak co dzień walnąłem wiadro i było bardzo dziwnie po jakoś minucie byłem tak #!$%@?,że nie miałem pojęcia co się dzieje cały świat mi latał,słyszałem jakieś poryte dźwięki aut przejeżdżających obok mnie, krótko mówiąc było za mocno nie wiedziałem co się dzieje przez może jakoś 1h. Późnej totalnie nic zeszło. Chciałbym się was zapytać,czy to typowa faza po Rc do palenia kilku ziomków mi to potwierdziło,jednakże wole się upewnić.

#narkotykizawszespoko
#dopalacze
  • 6
  • Odpowiedz
@MWKSTPA: jak #!$%@? wygladalo to bym sie jeszcze zastanawial ale jak mowisz ze po zapachu i po wygladzie ci nie przypominalo ziola to juz powinienes byl odpuscic
a fazy po rc kanna sa roznorodne i maja rozna szkodliwosc takze nie polecam palenia takich rzeczy chyba ze wiesz co to jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MWKSTPA: no dopy zwykle klepaly 40min do godziny max i schodziło. #!$%@? była mocna, ryjaca. Jak nie wyglądało jak mj wizualnie to po działaniu można stwierdzić że to dopy. Bardzo rzadko dziś się zdarza coś takiego w sprzedaży.
  • Odpowiedz