Wpis z mikrobloga

#stolarstwo #praca #narzedzia #pytanie #pytaniedoeksperta #gownowpis #kiciochopyta #warszawa

Mirki Mireczki Mirabelki, pytanie ma do was czy macie może u siebie maszyny firmy Cormak gdyż chciał bym je obejrzeć zanim sobie zakupie a u nich trzeba się umawiać w bardzo niedogodnych terminach no i czas dojazdu grubo ponad 2 godziny w jedną stronę.

Naj ardziej interesują mnie grubościówko/strugarka, frezarka dolnowrzecionowa oraz pożądany odciąg.
  • 4
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wujekKiziora: #!$%@? wie.
Ogólnie cormak i te inne to ta sama fabryka w Chinach robi tylko zmienia naklejki.
Ja kupiłem dewalta dw733 - wcześniej miałem felder d951. Do tego piła dwe7492 - wcześniej miałem felder k700s. A strugarke to mam stara dym8 - wcześniej felder a741
I uważam, że ten sprzęt będzie bardziej niezawodny od cormaca.

Przejedź się gdzie handlują używkami - i tam pomacaj Chinole. Jak w rocznych formatowkach wyglądają
@Parkinson ostatnio kupiłem od nich odciąg. W cenie 1500 zł niczego innego na dwa worki nie dostaniesz. Dokupiłem porządne worki filtracyjne za 400 i śmiga. Nie wierzę jednak w parametry podane przez producenta są raczej zawyżone. Niemniej ciągnie wystarczająco na moje potrzeby(grubościówka 51cm). Sam odciąg zrobiony poprawnie ale z "puszki". Jak inne maszyny są tak samo "wydmuszką" to raczej bym omijał... Kup coś starego żeliwnego. Ja mam maszyny z lat 90 wyrówniarkę