Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobitki, jak to u was wyglądało z pierwszymi razami? Od niedawna zaczęłam współżyć z partnerem, mam 21lvl i zdarza się podczas seksu odczuwać nieprzyjemny ból. Ogolnie ten seks jest dziwny, nie tak to sobie wyobrażałam pod względem doznań. Niby przyjemne ale... ochota jest duża ale jak przychodzi co do czego to nie mam takich doznań jakich bym oczekiwała. Momentami ból, nie można wykonywać niektórych pozycji, bywa po prostu dziwnie. O orgazmie nie wspomnę, nierealny, ale nie oczekuje na samym początku fajerwerków. Z kolejnymi razami powinno być lepiej? Po jakim czasie współżycia ten seks zaczął wyglądać normalnie pod względem odczuć?

#sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60add00f31a2c7000b20c8ef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
  • Odpowiedz
@Opportunist: nie pisz krzywdzących kocopołów. Kobiety też czerpią przyjemność z seksu - edukacja, poznanie własnego ciała, ekserymentowanie. Poza tym sam seks może być nie tyko doznaniem fizycznym, ale też wielopłaszczyznowym- również emocjonalnym. Przez takie myślenie jak Twoje, laski potem nie chcą się ruchać, bo myślą, że nie może być lepiej i ma im być #!$%@? i tyle, i leżą jak kłody.
  • Odpowiedz
Należy się 100 zł : A jesteś w ogóle napalona aż z ciebie kapie? jeżeli twoja #!$%@? nie ślini się jak pies na kiełbasę to zawszę będzie boleć, spróbuj sobie zjechać na ślizgawce w aquaparku na sucho też będzie boleć, na początek zacznijcie od spacerów, a nie od razu sprint na 100 metrów z przeszkodami XD,

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Nornica: Też zaczęłam w wieku 21 lat, było średnio i po czterech latach dalej jest, chociaż i tak lepiej. Może jesteś jeszcze trochę spięta w trakcie? Trzeba też określić co konkretnie boli i gdzie, bo ból podczas stosunku może być wieloma rzeczami spowodowany. Może facet wali po szyjce macicy albo w jelito, a może są to poważniejsze problemy zdrowotne. Myślę, że warto się poradzić ginekologa, oceni też czy nie ma jakichś
  • Odpowiedz
Rózia: Może na początek zacznij używać żelu, najlepiej aptecznego (polecam Feminium) :) U mnie jest wielka różnica. Śluz to zupełnie inny rodzaj nawilżenia. Z doświadczenia wiem, że jak raz będzie za sucho to skutki możesz odczuwać nawet przy następnych stosunkach.
A co do drugiej sprawy. Cóż sama penetracja według mnie to nie są jakieś fajerwerki, ale musisz znaleźć to co się kręci (może lubisz konkretną pozycję, uległość, konkretne zachowanie partnera, romantyzm
  • Odpowiedz