Wpis z mikrobloga

@pwone: Tak da się zarobić.

Swoją droga ci łowcy pedofili dla mnie to zawsze była zagadka. Dorosłe chłopy udają małe dziewczynki pisząc seksualnie z innymi chłopami. Pomijam już, że sami najczęściej angażują. Było ostatnio znalezisko, które fajnie opisało ich działanie (w negatywnym sensie) i lincz na „przestępcę”, któremu nawet nie można było zarzucić żadnego artykułu.
@Ka4az: Właśnie z tego co się orientowałem to „pedofil” zawsze pierwszy inicjuje kontakt, a „ofiara” podkreśla swój wiek w wiadomościach. Chyba coś przespałem, o co chodzi i czemu ostatnio taki lincz jest na tych łowców?
@Ka4az: Generalnie ci łowcy pedofili robią #!$%@?ą robotę bo tylko przeszkadzają, profesjonalistą w poszukiwaniu prawdziwych dewiantów. Według ekspertów z dziedziny kryminalistyki, prawdziwi pedo nie działają w sieci bo są na to za mądrzy. Atakują zazwyczaj mając plan, albo pod wpływem silnego impulsu ale nigdy nie umawiają się z ofiarą na spotkanie przez neta xD Te chłopy z nagrani to zazwyczaj sfrustrowane seksualnie ułomki, którzy pedofilami z psychiatrycznego punktu widzenia nawet nie
@YoungZibixD: To nie jest dobrze skrojony biznes? Tak jak pisze @smutny_kojot: ? Wygląda jak by ktoś dobrze wszystko przemyślał. Nie jest tak że najpierw łapią ofiarę na 14,99 latkę, potem chcą wymusić wykupienie winy a jak ofiara jest gołodupcem to odpalają show z kamerami po uprzednim przemaglowaniu jegomościa?

Wszystko się wówczas może zgadzać? Sianko leci albo od ofiar, albo od widzów? ;)

Ja tylko pytam, może ktoś wie jak to