Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here, 29 lvl, już jakiś czas po rozstaniu. Jakoś się nie układało w związku, podjęta wspólna decyzja o rozstaniu, normalna sprawa. Ale jak zaczynam śledzić tag #tinder to ręce mi opadają. Serio doprowadziliśmy do takiej sytuacji, że trzeba ogarnąć taktykę i pytać wykopków jak nie zapłacić za dziewczynę na spotkaniu? Znam wiele dziewczyn szukających szczęścia na #tinder i absolutnie żadna nie wymaga żeby płacić za nią na pierwszej randce. Poza tym, zapraszanie do restauracji na pierwsze spotkanie? Stresujące i zobowiązujące, wierzcie mi, każda z nas woli iść na spacer lub kawę/piwo niż do restauracji na obiad - luźniejsza atmosfera sprzyja poznawaniu prawdziwego charakteru naszego towarzysza :) A i jeśli dziewczyna jest ogarnięta to sama zaproponuje podział rachunku i nie musisz się martwić ze zostaniesz wykorzystany sama kiedyś swojego czasu korzystałam z #tinder i byłam zadowolona, i jest to absolutna prawda ze dziewczyny mają dużo łatwiej i nawet największy paszczur znajdzie swojego amatora. Ale tak jak wspomniałam wcześniej, to co się dzieje ostatnio na tym tagu to kompetnie mnie zniechęca do ponownego założenia tam konta, mam wrażenie że kompletnie odwróciły się tam role, i gdzie absolutnie każdy objaw bycia gentelmanem traktowany jest przez innych użytkowników jako uległość. Ot tak chciałam się pożalić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ad4a3b31a2c7000b20c833
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania może anonimowo to nie będziesz się wstydzić odpowiedzi.

Jak to jest możliwe że kobiety które potrafią być tak diametralnie różne że to aż niewyobrażalne, są w stanie pomyśleć że ich opinie lub preferencje są identyczne u wszystkich innych kobiet i piszą bzdury typu "wszystkie kobiety to", "wszystkie kobiety tamto" czy właśnie

każda z nas woli
  • Odpowiedz
WalecznyPrzegryw: " i jest to absolutna prawda ze dziewczyny mają dużo łatwiej i nawet największy paszczur znajdzie swojego amatora."

i ja mam tak po prostu przyjąć to do świadomości i żyć dalej? Nie potrafię, odechciewa mi się żyć przez tą niesprawiedliwość.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: źle na to patrzysz

Tu się pisze głównie negatywnie o #tinder

Dam ci takie porównanie. Jaka opinie wyrobilabys sobie na temat np. kształtu ziemi, jakbyś zalogowała się na forum plaskoziemców?
Oczywiście przy założeniu że wcześniej nie chodziła do podstawówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No raczej byś uważała okrąglaków za wariatów.

Tak samo jest tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ZepsutaBabcia: Ja #!$%@? wykopki, jeżeli takimi jesteście błyskotliwymi partnerami i w życiu i w łóżku jak na randkach to ja się nie dziwie, że partnerki sie wam puszczaja ciagle w tych AMW. Sam bym sie poszedl puścił jakbym miał dzielić życie z taka pierdoła. Jesteście niereformowalni.

Jak można #!$%@?ć z przypałowym płaceniem każdy za siebie przy #!$%@? piwie xD Ja stawiałem wódkę na stół i płaciłem a byłem biednym studenciakiem a
  • Odpowiedz