Wpis z mikrobloga

Jak to w końcu jest z tym #fwb? W zwiazki mi ostatnio nie wychodzi, z drugiej strony trochę #!$%@? tyle pościć i już mnie trochę ciśnie. Dziwkarzem nie jestem i w onsy bawić się nie chcę. Wiadomo co zostaje.

Kwestia taka - czy to w obecnym spojrzeniu społecznym jest widziane w sposób negatywny czy neutralny? Jedna różowa mi powiedziała że to dla niech #!$%@? że facet miał taki epizod w życiu. Jednocześnie nie wiem czy znam jakichś dziwnych ludzi, ale co pytam znajome dziewczyny, czy poznaje nowe w kierunku #zwiazki, zdecydowana większość miała swojego fuckboya na zawołanie. Albo kolega z bonusem, albo ktoś typowo poznany na #tinder, albo ktoś z pracy czy nie wiem, sąsiad, mam wrażenie że to coś powszechnego. Ostatnio rozmowa z typiarą z pracy - wiem że się rozstała z facetem pół roku temu. Jakoś zażartowałem że hehe to co, post - nie, otwarcie się przyznała ze jak ma ochotę to wpada do niej młodszy o kilka lat "kolega" i dlatego czasami hihi się spóźnia do biura.

Nie wiem w sumie czy to ja odstaje od reszty czy oni. Też mnie nachodzi żeby pójść w tym kierunku, ale trochę się obawiam. I tego że potem potencjalnej stałej partnerce takie wyznanie zrobi czerwoną lampkę w głowie, i tego że w praktyce takie zabawy nie dają nic dobrego - bo wejdzie jakieś uczucie i złamanie serduszka albo coś podobnego.

#seks #sex #rozowepaski
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę, że jest to źle odbierane bo taka osoba nie potrafi zbudować prawdziwej, stałej relacji na miłości. Taki człowiek jest już zepsuty od środka.


@Malinowy_homar_:
XD. Grubo poleciales, czyli zadne z nas juz nie bedzie w zwiazku, nie zakocha sie i jestesmy od srodka zepsuci. Dobrze wiedziec.

Btw, jedna z FWB sie ostatnio ostro zabujala w koledze z pracy. Niestety nieszczesliwie, ostatecznie robote zmieniala bo milosc motzno motzno, mimo odrzucenia.
  • Odpowiedz
@Makak87: No a one wiedzą wzajemnie o sobie? Jest to okropnie niehigieniczne seksic się z trzema różnymi osobami. Co jak taką kilka godzin przed Tobą dymal jakiś inny typ, który mógł mieć jakąś wenere? Ludzie wy jednak nie myślicie mózgiem a kroczem.
  • Odpowiedz
@Malinowy_homar_:
Wiedza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiem ze jedna sypia z jeszcze jednym gosciem od czasu do czasu. A Ty myslisz ze cala nasza ekipa to tylko seksem zyje? Ze moje kolezanki jednymi drzwiami wpuszczaja jednego typa a drugimi wypuszczaja poprzedniego? Ludzie po 30tce, praca, studia, dzieci, obowiazki. Jak ja bym chcial miec czas zeby tylko sie bzikac 24/7
  • Odpowiedz
@Malinowy_homar_:
A kto powiedzial ze na jakiejs sie skupiam? Z zadna z nich nie mam zamiaru wchodzic w zwiazek. Lubie z nimi spedzac czas, one ze mna, mozemy na sobie polegac (tak generalnie, w zyciu) a do tego od czasu do czasu sobie bzikamy . Kandydatki na zwiazek szukam caly czas ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
''Rozwiazlych''. Mocno bys sie zdziwil jakbys sie dowiedzial ile partnerow miala w zyciu kazda z nich. No moze oprocz jednej, w dzisiejszych czasach, MOCNO ponizej sredniej.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Ja bym w ogóle się nie bawił w FWB. Więc dla mnie to kosmos ale wydaje mi się, że jak dziewczyna ma luźną cipe dla każdego to wolałbym, żeby jednak miała te badania. Nie chciałbym się męczyć później z jakimś syfem i wstydzić się przed lekarzem xD Nie wiem jak to można byłoby wyegzekwować.
  • Odpowiedz
@Makak87: A co by było gdybyś z którąś miał wpadkę albo by Cię wrobiła w dziecko? Wiem, że badania ale jednak ciężko to sądownie wyegzekwować. Tym bardziej, że teraz mają wejść w życie natychmiastowe alimenty.
  • Odpowiedz
@Malinowy_homar_:
Wpadne to sie dowiem. Mieszkam za granica, sa pewne medyczne rozwiazania ktore pomagaja przy tego typu problemach. A jesli chodzi o wrabianie w dzieciaka.... nieeeee. Za dlugo i za dobrze sie znamy zeby sobie robic takie numery.
  • Odpowiedz