Wpis z mikrobloga

Wszystkie nowe testy pokazują iż Xbox miażdży psa pod względem wydajności. Pomijając exy to wszystkie gry triple A które wyjdą na obie konsole będą chodziły na ps5 o wiele gorzej niż na konsoli konkurencji. Sony od zawsze było mistrzem marketingu i potrafiło wcisnąć shit debilom. W poprzedniej generacji pad od sony to porażka i gówniany klekot, w obecnej generacji pady sony potrafią się często psuć xd. Trochę mi was żal że ma ie tak wyprane mózgi marketingiem żółtków. Podobna sytuacja była z słuchawkami od Dr.dre, Kosztowały krocie a brzmiały jak dolna półka pioniera za 350 zł i ludzie mieli tak samo wyprane mózgi jak wy Soniarze,przez takich ludzi jak wy producenci wciskają gówno za krocie. Na szczęście wchodzi tutaj cały na biało pan microsoft i pokazuje jak się to robi dbając o klienta
#ps5 #xbox #konsole
  • 36
  • Odpowiedz
@skorpion666: A wiesz ze mnie yebia te exclusive? Większość ograłem i gówno jak z Białegostoku do Radomia. Gram zazwyczaj w multi więc chodzi mi głównie o wydajność i kulturę pracy jak gram w ciszy debilu
  • Odpowiedz
@M4A1Q123: GT to po prostu drewno i nikt nie chce w to grać a przypominam, że prócz Forza Horizon na xboksie mamy jeszcze serię Forza Motorsport, odpowiednika GT, tyle, że o 5 długości lepszego. Pamiętam te spadki cen GT Sport chwilę po premierze...
  • Odpowiedz
@rbbxx: to, że się panu gra nie spodobała nie oznacza od razu, że gra to drewno, przypominam że GT Sport to nie jest pełnoprawna odsłona serii, więc też nie ma co się spodziewać cudów
  • Odpowiedz