Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
245 727 + 27 = 245 754

Myślałem, że się uda między kroplami, ale zaraz po wyjściu zerwał się wiatr i deszcz ( ͡° ʖ̯ ͡°) całe szczęście tylko na 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy dobra dusza mi powie, czy kwadraty to się dodaje tylko z rowerów, czy spacery też? Bo mam pododawane na stravie i widzę, że na wspólnej mapie zaciągnęło wszystko, a nie chcę psuć zabawy

#rowerowyrownik #rower #ruszgdansk

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1621956914030TqfFh78NZGvCfhys0R5.jpg
  • 6
@Nie_znany: Jest wprost napisane, że kwadraty zbieramy czymkolwiek, byle o własnych siłach. A, że zabawa na wykopie jest głównie rowerowa to taka drobna sugestia, żeby te rowerowe kwadraty stanowiły większość Twojego "dobytku", w innym wypadku dołączanie trochę zaszumia statystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz być 100% w porządku to przejedź rowerem po ścieżkach spacerowych i nikt się nawet nie zająknie "że hurr durr" ( ͡
Jak chcesz być 100% w porządku to przejedź rowerem po ścieżkach spacerowych i nikt się nawet nie zająknie "że hurr durr" ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Aramil: tak zrobię, zaliczę te kwadraty co są teraz tylko spacerowe i będzie cacy. Dzięki bardzo
no właśnie czytałem i z jednej strony, że siłą własnych mięśni, a z drugiej, że zabawa nastawiona na rowery, to pytam, coby nie błądzić ¯_(ツ)_/¯


@Nie_znany: Odnośnie spacerów, to spacerami trudno dużo tych kwadratów nazbierać, więc to żadna konkurencja dla roweru. Poza tym niektóre w sumie są tylko dostępne z buta (np. w górach) albo kajakiem (na jeziorach).