Wpis z mikrobloga

@Janusz_Hazardu: jak zadbany to czemu nie. Ale to musiałbyś porządnie obejrzec silnik, jak zawory, jak olej wymieniany, w jakim stanie to wszystko. Slyszalem o hondach z przebiegiem 600k, ale to były naprawde wycacane egzemplarze. Pytanie też jak środek, bo przy takim przebiegu już wszystko może skrzypiec i być wypierdziane
@Janusz_Hazardu: przejechane 400k spowoduje ze będą zużyte te elementy które nigdy nie były zaprojektowane taki przebieg. taki samochód to zużyty śmieć. kup cos innego w tej cenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wycz: ciężko skomentować Twoje przemyślenia. Powiem tylko żebyś przejechał się tym egzemplarzem i ktoś powiedział, że ma 200 tys km, to byś uwierzył.
@pablo_see: wiem co sie dzieje w w211 po 500k. silnik co chwila leje z nowych szczelin i trzeba wymieniać np linie hydrauliczne gdzie mercedes nawet instrukcji serwisowej nie dał do takiej czynności bo nikt nie przewidział ze kiedykolwiek będzie taka potrzeba. taki zajechany samochód to stara szmata i skarbonka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wycz: Akurat silnik w tym Civicu jest bardzo wytrzymały i nie ma żadnych bolączek. Dlatego można ryzykować zakup z takim przebiegiem. Może być problem z korozją, ale wiadomo. Trzeba wymieniać rzeczy eksploatacyjne.
Takiego sedana właśnie posiadam tylko rok 2011. Nie chcę jakoś zachwalać, ale wybrałem ten model właśnie żeby nie mieć problemów. Słupek kosztuje 500 zł, kompletny silnik 1000 zł. Handlarzom te silniki nie schodzą za bardzo bo nie psują się
@Janusz_Hazardu mam egzemplarz ufo z 341k km przebiegu. Nic się nie dzieje, ale mam udokumentowaną historię serwisowa do ponad 300k w ASO. Także jeśli masz papiery na regularny serwis eksploatacyjny to nie ma czego się bać od strony silnikowej.

gdzie mercedes nawet instrukcji serwisowej nie dał do takiej czynności bo nikt nie przewidział ze kiedykolwiek będzie taka potrzeba.


@wycz: w sensie nikt nie zakładał że będzie się dało tak długo jeździć mercedesem jak honda?