Wpis z mikrobloga

Witam, mam dla Was w #rozdajo książkę „Poszukiwacze zaginionej komnaty. Polskie tropy” autorstwa Włodzimierza Antkowiaka której jestem patronem medialnym w zestawie dostaniecie naklejki i naszywkę od ZH! (więcej informacji na końcu posta!)

Bursztynowa Komnata to symbol zaginionego skarbu owianego tajemnicą.
Czy jeszcze istnieje? A jeśli tak, gdzie została ukryta?
Czy spłonęła w trakcie brytyjskiego nalotu na Królewiec w 1944 roku?
A może została zniszczona podczas szturmu Armii Czerwonej na to miasto w kwietniu 1945 roku albo czeka na odnalezienie na dnie Bałtyku?
Autor uważa, że przetrwała i została ukryta, szczegółowo omawia historię poszukiwań Bursztynowej Komnaty i tropy prowadzące do miejsc, gdzie może się znajdować. Jednym z nich jest Polska.
Książkę możecie też kupić tutaj ➡ https://bit.ly/3tlmeOG

Co trzeba zrobić? - Wystarczy tylko zaplusować ten post!
Wśród osób które zaplusują ten wpis w piątek (28.05.2021) wylosuję 1 osobę która otrzyma książkę „Poszukiwacze zaginionej komnaty. Polskie tropy.” naszywkę i wlepkę od ZH.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#historia #ksiazki #poszukiwacze #iiwojnaswiatowa #literatura #bursztynowakomnata #ciekawostkihistoryczne #zabytki
Pobierz Zwiadowca_Historii - Witam, mam dla Was w #rozdajo książkę „Poszukiwacze zaginionej k...
źródło: comment_1621938954ydRqcNy0uAfsECn6k6dXSx.jpg
  • 1