Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi proszę, czy w tej sytuacji mam szansę na anulowanie mojego mandatu za parkowanie bez opłaty za postój. Przy wjeździe na ulicę Kochanowskiego nie ma oznakowania, które mówiłoby o tym, że parking jest płatny, jedynie na wyjeździe z tej ulicy jest znak (swoją drogą trochę przysłonięty przez drzewa), mówiący o końcu płatnego parkingu (ale wcześniej nie ma nigdzie znaku, który pokazuje w którym miejscu ten płatny parking się zaczyna).
#parkowanie #parking #krakow #kierowcy #mandat #policja
loket - Powiedzcie mi proszę, czy w tej sytuacji mam szansę na anulowanie mojego mand...

źródło: comment_1621873434ywXRi9UEOg7MyEJqFURfnT.jpg

Pobierz
  • 6
@loket: kiedyś gdzieś się wczytywałem, że aby pobierać opłaty musi też być poziome oznakowanie miejsc parkingowych. Czyli jak nie ma wymalowanych lini to nie mogą pobierać opłat, ale zweryfikuj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loket:

mojego mandatu


To nie mandat tylko opłata dodatkowa

Przy wjeździe na ulicę Kochanowskiego nie ma oznakowania


I nie musi bo jest na wjeździe do strefy

Jeśli miejsce ma oznaczenia poziome to tylko twój problem że nie patrzysz na znaki.
@tab04: Właśnie na innych ulicach obok, w każdym miejscu parkingowym jest osobne oznakowanie dot. płatnego parkowania, a ja wjeżdżając na ta ulicę nic takiego nie zauważyłem i pomyślałem, że może jest to teren uczelni zwolniony z opłaty. Jeśli chodzi o oznakowanie poziome to są tam linie, może tylko trochę niewyraźne