Wpis z mikrobloga

Po włączeniu dziennych auto wygląda jak reklama Armaniego


@qualin: W punkt! Na dodatek z tyłu wygląda jakby design skończyli na szybko w paincie. Z drugiej strony - auto jest dość sensowne cenowo. Znajomy który wziął wydał następujący werdykt - jeździ, wygodny, rata leasingu niska, a za trzy lata poszuka czegoś innego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sasti: poprzedni Tucson cierpiał na to samo czyli nadwagę. Konkurencja z silnikami o tej samej mocy jest bardziej dynamiczna. Np taka Kuga waży jakieś 200 kg mniej (mówię o porównaniu dwóch benzyn).
Kuga prowadzi się jak kompakt. W Tucsonie mocniej odczuwa się, że jedziemy pontonem.
  • Odpowiedz
@kmiocinio: Kolejny SUV który w reklamie będzie #!$%@?ł po bezdrożach Norwegii, przekraczał górskie strumienie i pokonywał strome zbocza a wszystko aby pani z wyższej klasy po 30 pojechała sobie nim na zakupy do Lidla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
265 konną widziałem tylko w cenniku. :D Jeździłem dwoma podstawowymi benzynami, jedna chyba coś koło 130 koni a druga turbo gdzieś koło 170 koni. Te mocniejsze wersje mają jakoś modyfikowane zawieszenie? Bo w tych podstawowych jest jednak duży nacisk na komfort i w zakrętach mocno się przechyla.


@Sasti: Ta 265 koni jest raczej mocno zmodyfikowana patrząc po cenie.
Ale u mnie np zawieszenie się utwardza razem z trybem sport więc
  • Odpowiedz