Wpis z mikrobloga

ostatnio stoi w pobliżu mojego osiedla taki hyundai. Zastanawia mnie jedno - ma zaślepkę w tylnej szybie zamiast wycieraczki ( _)
To jakaś super- mega bieda edyszyn czy co? Przecież to nie sedan, woda sama nie spłynie
  • Odpowiedz
@kmiocinio: Pomysł z grillem fajny i plus dla nich, że próbują czegoś nowego, ale z realizacją już gorzej. Całościowo wygląda to po prostu przeciętnie. Osobiście uważam, że poprzednia wersja miała coś w sobie, a ta niestety typowe 5/10.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Znaczy się ten samochód jest po prostu relatywnie nudny na tle pozostałych nowych samochodów z jego klasy. Fordem Kugą jeździ się zdecydowanie ciekawiej. Tucson jest mięciutki i spokojny, a na dodanie gazu reaguje jakby musiał przyspieszać za karę. To nie jest zły samochód, po prostu nie daje żadnych emocji z jazdy. Może w wersjach z mocniejszymi silnikami jest lepiej, ale dwie podstawowe benzyny są takie sobie.
  • Odpowiedz
Tucson jest mięciutki i spokojny, a na dodanie gazu reaguje jakby musiał przyspieszać za karę.


@Sasti: Ale którą wersją jeździłeś? Tą 265 konną z ustawionym trybem sport?
Oczywiste że 150 konne benzyny będą przy tej masie dosyć powolne. Szczególnie, że jest duży nacisk na oszczędność. I tego też ludzie bardziej niż dynamiki oczekują.
Ja mam 200 konny automat, który ma trzy tryby eco, comfort i spot
Sport #!$%@? elegancko ale spalanie
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: 265 konną widziałem tylko w cenniku. :D Jeździłem dwoma podstawowymi benzynami, jedna chyba coś koło 130 koni a druga turbo gdzieś koło 170 koni. Te mocniejsze wersje mają jakoś modyfikowane zawieszenie? Bo w tych podstawowych jest jednak duży nacisk na komfort i w zakrętach mocno się przechyla.
  • Odpowiedz