Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopywanie znaleziska Jak zrobić w domu PIZZĘ lepszą niż z większości pizzerii?

Mam nadzieję, że już nie jeden mirek i mirabelka zjadł pizzę z mojego przepisu na pizzę tytułem znaleziska nawiązuje bowiem do mojego pierwszego przepisu w historii #kuchniamg78, który na Wykopie pojawił się kilka lat temu i który był jednym z moich najpopularniejszych przepisów.

Dziś prezentuje Wam jego ulepszoną i dopracowaną wersję. Mam nadzieję, że odcinek i przepis się Wam spodobają!

Pozdrawiam i życzę udanego nowego tygodnia!
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopywanie znaleziska Jak zrobić w domu PI...

źródło: comment_1621840173Z3ovaGJ7SMEP6lAAsdG2YP.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
Jeśli chcesz aby Cię nie wołać to zaplusuj tu.

Jak ktoś zapisał się tylko na pizzę to nie musi klikać bo nie będę go wołał, chyba że zaplusuje ten komentarz o wołaniu trochę wyżej.
  • Odpowiedz
@MG78: Dobra, przepisy przepisami stary, ale ja i kilku innych Mirków zapewne chciałoby spróbować Twojej picki i innych dań NA ŻYWO. Rzuć jakąś datą i godziną i przyjdziemy sprawdzić czy to takie dobre (moja wychodzi nieźle, ale czegoś mi brakuje). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz