Wpis z mikrobloga

@stresS: W samym Orłowie masz "Przystanek Orłowo" - przed lockdownem było spoko, teraz nie wiem. No i "Biały Królik", ale tam już tanio nie jest. Lodziarnia na ul. Przebendowskich warta odwiedzenia i kawiarnia w domku Żeromskiego. Unikaj Tawerny Orłowo. W Śródmieściu Czerwony Piec odpuść, zamiast tego Mąka i Kawa.
Burgery: Mora i Baranola;
Włoskie: Bergamo i Pasta-Miasta;
Polskie: Oberża86;
Uniwersalne: Trafik Jedzenie i Przyjaciele;
Wege: Falla;
Ryba: wszystko średnie, najsensowniejsza będzie
@stresS: Spoko, jak coś to pytaj, bo to tak na szybko zrobiona lista. Wypisałem tylko to co pamiętałem i sprawdziłem w tym roku.
Jeszcze można dodać Greckie: Zante i Hellas Gyradiko;
Chińczyk: On The Wok i z droższych Haos;
Sushi: Fresh Sushi.
Kebab: wszystko słabe;


@alhakeem: Na witominie jakiś czas temu otworzyła się kebabiarnia "Mega Kebab Witomino" z pozoru najtańsza osiedlowa buda, ale smakowo i jakością/ilością składników niszczą kebaby z centrum.

Chińczyk: On The Wok i z droższych Haos;


Oba z tych to nie chińczyki, a tajskie restauracje i obie zaliczają się raczej do tych droższych. Do nich dodałbym Jolo Thai Lolo również tajska, najlepsza z tej trójki. Jeżeli chodzi o prawdziwe chińczyki
@alhakeem: finalnie byłem w Gdyni na burgerach - Śródmieście - zajebiste
Gdańsk - Ostro - zajebista pizza Neapolitańska, najlepsza jaka jadłem, Sopot - TEX MEX - super jedzonko w meksykańskim stylu, Tam gdzie zawsze - również kapitalne burgery i najlepsze frytki jakie jadłem