Wpis z mikrobloga

Płaczecie jak stare baby. Wsadzacie kasę i musicie się pogodzić z tym, że można stracić. Ja sam widzę manipulację i spekulacje na tym runku, ale niestety jak tylko 1% ludzi na świecie handluje krypto, to wieloryby mają jak zarabiać.

Wiec albo macie jaja z diamentu albo z plastiku.

Masa projektów, często wartościowych i to miałoby upaść? Po prostu mamy efekt kuli śniegowej, wszyscy w panice sprzedają ratując te swoje 100 dolarów inwestycji.

Spadnie i znowu kasa wjedzie na giełdę. Sporo ludzi kupi w dołku i znowu zarobi, a panikarze stracą.

#kryptowaluty #dogecoin #shibainu
Amadeo - Płaczecie jak stare baby. Wsadzacie kasę i musicie się pogodzić z tym, że mo...

źródło: comment_1621777165eMKsVjKDCIsUXXUl7xWM6L.jpg

Pobierz
  • 13
@DIO_: Niestety nie mogę doradzać, bo kiepsko doradzam. Kumplowi doradzilem co ma kupić i zarobił w miesiąc na dwa mieszkania, ale chciał więcej i teraz niestety załamany.

Trzeba było zrealizować zysk i zostawić część kasy na long term, ale widzisz czekał na dalsze wzrosty i się doczekał, ale mega korekty.

Szczerze mówiąc, to fascynujące co się teraz dzieje. To samo przeżyłem w 2018, ale ten rok jest inny, rynek jest bardziej
Trzeba było zrealizować zysk i zostawić część kasy na long term, ale widzisz czekał na dalsze wzrosty i się doczekał, ale mega korekty.


@Amadeo: Ale przecież po spadku znowu za jakiś czas wzrośnie, strasznie niecierpliwy twój kolega jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@team1212: wszytsko zależy. Wcześniej memy, wystarczyły, żeby doge szybowało.
Nie sądzisz, że on już wyciągnął, w sumie trzy asy z rękawa?
1. Rakieta
2. Ankieta o akceptowaniu doge przez tesle
3. Info, że pracuje nad jego ulepszeniem.
I tego walsnie nie wiem. Wcześniej mem wystarczył i żarło teraz w sumie konkretne info nie robi większego wrażenia na kursie.
Z resztą u Elona nie można się doszukiwać logiki. Tesla ma przecież btc,
wszytsko zależy. Wcześniej memy, wystarczyły, żeby doge szybowało.

Nie sądzisz, że on już wyciągnął, w sumie trzy asy z rękawa?

1. Rakieta

2. Ankieta o akceptowaniu doge przez tesle

3. Info, że pracuje nad jego ulepszeniem.


@rebahr: 1. Po rakiecie urosło 2. To jest tylko ankieta, a nie rzeczywista decyzja 3. Po tym też trochę urosło, ale to nadal tylko "Może cośtam kiedyś". Asem byłoby np. przyjmowanie Dogów przez Teslę, realna