Wpis z mikrobloga

Do osób z fobią społeczną czy też tak macie, że np stojąc w sklepie w kolejce boicie się tej oceny nawet najmniejszych detali, że macie zbyt cichy lub wysoki głos? Ja mam ciagle analizę nawet najmniejszych szczegółów np w pracy szef gada z kimś a ja już się boje, że tamta osoba popatrzy się na mnie lub zapyta coś a ja odpowiem niepewnie i cicho.
#fobiaspoleczna #depresja #psychologia #psychiatria #przegryw
  • 13
@perfect1995:
ja mam odwrotnie, mam jakieś stare sprane t-shirty (ale nie dziurawe!) i w nich chodzę latami, nikt mi nic nie mówi ale chyba ludzie wyrzucają koszulki po roku albo dwóch i widzą jeżeli ktoś inny chodzi w tym samym 6 lat, a mnie to szczerze mówiąc #!$%@?
@Thachii: a ja kiedyś jak byłem dzieckiem to wstydziłem się np. zawrócić z drogi, np. idę w mieście po chodniku i muszę wrócić w stronę z której przyszedłem, to było mi głupio tak zrobić zwrot i sobie iść więc np. robiłem jakiś gest "teatralny" np. dotknięcia czoła ręką że sobie niby coś przypomniałem, co z dzisiejszej perspektywy oceniam że było jeszcze bardziej #!$%@? niż po prostu w tył zwrot :)