Wpis z mikrobloga

Czy znajdę gdzieś jakieś tanie, nawet szajsowate urządzenia z kategorii modemy/routery/ routery mobilne z obsługą 5g ? Jestem ciekawa tej technologii, a mieszkam w miejscu gdzie zasięg woła o pomstę do nieba. #5g #orangeflex ?
  • 3
@AlbusAlbus: Sieamnko, to nowa technologia i rutery do 5G są w cenie - teraz około 2 tys. trzeba przygotować. Inaczej jest z smartfonem bo takie można w kupić w granicach 1 tys. A sprawdzałaś może modem 4G z wewnętrznymi antenami. Dobrze wysterowane podbiją moc i jakość sygnału co będzie widać na speedtestach :) Trzymaj się #orangeteam
Kupiłam i ustawiłam anteny kierunkowe, mam router 4G asusa archera, nie problemem jest moc co Budynki, i dolina i drzewa które zakłócają sygnał skutecznie, 5G z kolei chcę mocno przetestować, może smartfon + udostępnianie neta hmmm
@AlbusAlbus: obecnie to nie ma sensu, w Polsce nie mamy prawdziwego 5G, jest tylko DSS, który działa źle, w mojej opinii nazywanie tego 5G to zwykły chwyt marketingowy i tylko się zawiedziesz. Poczekaj na aukcje i wdrożenie 5G w c bandzie i wtedy potestuj, czyli jakoś na jesień