Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jedziesz przez miasto audico to się siksy patrzo z zainteresowaniem, jedziesz przez miasto cinquaczento to nie patrzo albo z pogardo.
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karl_Cotlet: Co ty... Wydaje ci sie, Miałem mitsubishi eclipse 2g czarną to każda sie patrzyła myślała że to ferrari xD a na audi to raczej nie patrzą, przynajmniej na moją starą eske b5. Nikt nie zwraca uwagi :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thyger909: w sumie te stare audice trochę tracą myszką, strasznie się zestarzały z wyglądu. Taki wypastowany golf nadal świeżo wygląda, a juz te współczesne audiki po lifcie wgl.
  • Odpowiedz
@Karl_Cotlet: Za dużo tego na ulicach, niczym sie nie wyróżnia. Miałem też camaro z 91 moje marzenie które przerodziło sie w koszmar. To auto robiło naprawdę robotę, każdy sie patrzył pod maską v8 i bordowy lakier, ale że człowiek nie miał kasy to próbował to sprzedać, a przed samą sprzedażą autko sie spaliło i tak o to zakończył się mój epizod z "klasykami" :(
  • Odpowiedz
@Karl_Cotlet: Rok czasu jeździłem, to mimo że sie patrzyły to jakoś nie były chętne. Ale też do żadnej nie podbijałem. Tak czy siak, panna co leci na furę to zwykła blachara na którą warto jedynie splunąć, nie zawracaj sobie tym głowy.
Ważne że masz cztery koła które cie dowożą z punktu "A" do "B" resztę olać.
  • Odpowiedz