Wpis z mikrobloga

1.1 / Biały sad

Wracając jeszcze na chwilę do prologu… Ukończenie go w 100% zajęło mi dokładnie 5,5h i myślę że wpis co ok. 5h grania lub raz w tygodniu będzie w porządku. Odwiedziłem wszystkie miejsca na mapie wraz z kilkoma zadaniami które nie były zaznaczone (znalezienie patelni, przyniesienie szkatułki jakiemuś pedalskiemu świrowi). Coś tam liznąłem alchemi i rzemiosła chociaż nadal do końca nie rozumiem jak działają, ale ani rynsztunki ani mikstur mi nie brakowało to się tym nie przejmuje. Nawet gryfa ubiłem za pierwszym razem, ale przygotowałem się wcześniej jak na wojnę! Ostrzenie broni, miejsca mocy, wszelkie możliwe mikstury.

2 / Velen

Udając się do Velen gdzie zaczynam poszukiwania Ciri pomyślałem, że przed kolejnym zadaniem głównej fabuły zrobię kilka zadań pobocznych. Wykonałem kilka, raczej nudnych i jedno ciekawe gdzie musiałem odszukać Hanne w lesie. Niezła intryga z jej siostrą i tym wilkołakiem, poczułem się policjant z "Trudnych spraw". Wilkołak był wyzwaniem, chyba z 5 razy padłem zanim go ubiłem. Potworem regeneruje się HP więc trzeba się z nimi szybko rozprawiać. W międzyczasie 2x zabiła mnie grupa Nekkerów, 3x trafiłem na zadanie gdzie i tak nie mogłem ubić potwora więc wracam do zagań głównych gdzie jst dużo więcej expa, wbije najpierw 6-8 poziom, właduję punkty umiejętności w coś co zwiększa obrażenia i wtedy zacznę biegać po okolicznych wsiach.

Wiedźmin to simp? Na co dzień badass, niezbyt miły dla kogokolwiek ale rozmawiając z Yenefer mam wrażenie, że zaraz wyskoczy z tekstem “przepraszam, że żyję” xD Oby w relacji z Triss zachowywał się jak normalny facet.

Brakuje mi ciągle miejsca w ekwipunku, muszę kupić juki albo jakoś zwiększyć pojemność "plecaka"

#wiedzmin #wiedzmin3 #juanwiedzmin
JuanAntonioGonzalo - 1.1 / Biały sad

Wracając jeszcze na chwilę do prologu… Ukończ...

źródło: comment_1621759741XRWsyVI5WRwqIGkUkUX4X8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@JuanAntonioGonzalo: Ps. Jeż to Emhyr? W tej książce pisze (w originale też chyba tak było) że Jeż zginął w katastrofie okrętu a tutaj przecież chwilę wcześniej z nim rozmawiałem Generalnie to drobny spojler z książek, nie wiem czy masz zamiar czytać ale to że Jeż to Emhyr i jest żywy i jest cesarzem nilfgardu na potrzeby gry całkowicie wystarczy, w kontekście fabuły mało istotny wątek choć faktycznie może dać lepsze spojrzenie
  • Odpowiedz
@fiman: ta ruda manippulatorka, która chciała wykorzystać niepamięć Geralta aby wskoczyć mu do łóżka, i przybrać rolę Yen? Która do końca nie potrafi zostawić dworskich intryg i żyć po tych wszystkich rzeczach w spokoju. Tylko jen a nie ta fałszywa podlotka, która mogłaby być siąstra Ciri ;)
  • Odpowiedz
  • 85
@cavird przecież Yen nie ma żadnego szacunku do Geralta, jest wredna i arogancką, owszem może i Triss chciała wykorzystać niepamięć Białego Wilka ale w gruncie rzeczy zawsze chciała dla niego dobrze. TYLKO TRISS! @fiman
  • Odpowiedz
@JuanAntonioGonzalo i nie pozbądź się Yenefer, ja za pierwszym razem tak poprowadziłem dialogi, że później żałowałem. Musiałem zagrać drugi raz i kopnąć ta czarną, pachnącą bzem i agrestem, wiedzme w tylek. No zwyczajnie musiałem odreagować te lata niechęci do niej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@JuanAntonioGonzalo "przyniesienie szkatułki jakiemuś pedalskiemu świrowi)." Nie mów że mu tą szkatułkę dałeś? Ps najlepiej jest jak się gościa goni na koniu tak długo aż dojedzie na miejsce swojej meliny.
  • Odpowiedz