Wpis z mikrobloga

@eragonn14: moj zapasowy 4 letni 6s ma najnowszy możliwy ios i chodzi 10x szybciej niż jakikolwiek android jakiego miałem przez te lata w rękach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FLAC: no ale dziala. a po co ma porownywac szybkosc dzialania z najnowszym telefonem skoro najnowszy telefon ma obecnie najszybszy procek na rynku? Co to za logika? Porównujesz też szybkościowo np. i7 7700k z najnowszym ryzenem i sie smiejesz, ze intel przegrywa?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
I znowu Polaki się zesrały o wojenkę Android vs iOs, a przecież to nie o tym była mowa. Wy to chyba nie możecie żyć bez kłócenia się o byle co
  • Odpowiedz
@SINisHere: że nikt jeszcze tego nie wrzucił

a) Wybrałeś iPhone
Wyciągasz telefon. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem opisywanym w gazetach.

b) Wybrałeś Windows Phone
Wyciągasz telefon. Odblokowując komę zauważasz swoją zajebistą tapetę na lockscreenie. Wybierasz numer na pogotowie. Po 6 minutach przyjeżdża karetka, a ty stajesz się bohaterem i wzorem dla dwójki dzieci na całe ich życie.

c) Wybrałeś Androida za złotówkę
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: No niestety nie trafiłeś, kolego ;) W moim przypadku to akurat nadal korzystam z Androida, bo piszę sobie apki mobilne i potrzebuję obu systemów do testowania. Przez moje łapki przewijały się flagowce Xiaomi, Samsunga i nawet Asusa. Ja wiem, że apple-foby chciałyby, żeby to wyglądało inaczej, ale niestety. Odbijając piłeczkę, osoby hejtujace Apple pewnie nigdy nie posiadały żadnego sprzętu z jabłkiem i bazują swoje opinie na wpisach innych frustratów (
  • Odpowiedz
@FLAC: facepalm. Nadal działa bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć o telefonie na Androidzie z takim stażem.
@skitarii: coś ci się kolego pomieszało, Redmi Note 4 nie ma MIUI 12. Zapomniałeś wspomnieć, że Xiaomi w aktualizacjach po roku sukcesywnie uwala szybkość działania, jakość aparatu i baterię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: @monarchista: no sęk w tym że nie działa szybo tylko nie ma się porównania do nowego modelu. Jak pisałeś i7 7700K też działa szybko jak masz kompa z nim, ale jak kupisz nowego z R9 5950X to od razu stwierdzisz "jak ja mogłem używać tego zamulacza".

Iphony 7 zamulają, tylko nie czują tego osoby którym propaganda wmówiła "7 działa tak szybko jak najnowszy model". Nie zmieniają, nie porównują więc
  • Odpowiedz
@FLAC: ale żeś wziął przykład z dupy xD Windows czy Android nie jest optymalizowany pod konkretny sprzęt bo konfiguracji jest multum w przeciwieństwie do iOS czy OS X.

Propaganda XD Propaganda Androidowa chyba ci oczy wypaliła skoro nie potrafisz wejść na youtube i zobaczyć jak w 2021 działa iPhone 7. Tak tak, miałeś i zamulał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz