Wpis z mikrobloga

@eragonn14: oho, jest i on, ekspert, który ajfona nigdy nawet nie miał w ręku, ale wie, że Apple złe i psuje telefony. Zaskoczę cię, kolega ma ajfona 7 i nadal chodzi zajebiście, zresztą można zobaczyć na tubie xD
@Eskim0s: jak tam aktualizacje systemu? Apple oferuje je przez co najmniej 5 lat po premierze. Nawet ajfonów po tym okresie potrafi wydać aktualizację bezpieczeństwa bo zależy im na użytkownikach. Więcej funkcji na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SINisHere: Kurcze zestarzałem się, jeszcze póki miałem S8+ to TWRP było grane, Magisk, Viper4Android i wszystko, a jak zmieniłem na S20+ to jakoś chęci brak i mi źle bez roota. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jak tam aktualizacje systemu? Apple oferuje je przez co najmniej 5 lat po premierze. Nawet ajfonów po tym okresie potrafi wydać aktualizację bezpieczeństwa bo zależy im na użytkownikach. Więcej funkcji na androidzie? Jakich niby? XD


@SmakoszKotow: Xiaomi podobnie. Redmi Note 4 z 2016 roku dostało aktualizację miui 12, czyli najnowszą.

Czy wszyscy ajfoniarze są opóźnieni o 10 lat i uważają, że brak lagów i aktualizacje to coś ekskluzywnego dla iPhonów? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@SINisHere Mam Pixela 2Xl ostatnio byłem na XDA by pobrać aparat z nowszych pixelow na swój. Odblokowało to kilka opcji jak astrofotografię.
Jak Android 12 wprowadzi jakieś super opcje to też go wgram :D Moim zdaniem producent powinien mieć obowiązek przez 5 lat wprowadzać aktualizacje oraz nie blokować bootloadera by potem ludzie mogli też wgrać customy.
Pobierz Niebadzlosiem - @SINisHere Mam Pixela 2Xl ostatnio byłem na XDA by pobrać aparat z no...
źródło: comment_1621756655HecErHj6HAo1MBiLNiNnNj.jpg