522 410 - 90 = 522 320

Niedzielny mecz ligowy. Po walce i męczarniach wygrywamy 3-2. Troszkę dramaturgii było: pierwsza połowa 1-0 dla nas i zmarnowany rzut karny. Druga połowa z przytupem rozpoczęta, 2-0. Przeciwnicy robią roszadę w składzie i z nami jadą. Najpierw ładnie wypracowana bramka kontaktowa, a później 'kometa' nie do obrony z 30 metrów z woleja. Takie widły ziomkowi siadły że szok. No i pod koniec rezerwowy zapewnia nam 3 pkt. :) Do tego brakło 3 zawodników z podstawowego składu, a 3 było trochę nie w stanie (jeden miał wesele...). Ale daliśmy radę. :) Nadmienić należy też że przeciwnicy chcieli(a przynajmniej starali się) grać w piłkę.

Jakoś 90 minut wytrzymałem, co też mnie cieszy, bo w końcu nie tak dawno wróciłem do treningów. Nie zagrałem wybitnie, ale źle też nie było. :)

Bonus: fota z meczu. Tak, zdążyłem uciec z piłką przed wślizgiem. ;)