Wpis z mikrobloga

@ChocolateMilk00: wszystko razem. Tam za bardzo i tak nie ma co dzielić. Co do częstotliwości to co dwa dni, czasem co trzy jeśli akurat szokowałem mocniej ostatnio mięśnie i czuję ze potrzebuję jeszcze odpocząć. Imo lepiej zawsze regenerować się do końca, wtedy przychodzi progres i jest energia by zrobić trening porządnie. Lepiej tak niż się katować i zrezygnować po dwóch miesiącach .
@wpoldokomina: hmm, tez robie wszystko razem bo ogranicza mnie sprzęt i wielu ćwiczeń bez obciążenia nie opłaca mi się robić. Jednak mimo wszystko jakbym miał możliwość reguralnie ćwiczyć z kamizelką i pasem to chyba bym spróbował dzielić na push/pull 1 tydzień, 2 tydzień - obwody. Pytanie tak bardziej z ciekawości jak inne sportowy świry sobie radzą
@Jazon: uuu sporo. Mięśnie dadzą radę sie regenerować, jak wygląda twój tydzień treningowy? Ogólnie pamiętam, że 10 msc temu doradziłeś jak osiągnąć jednego pull upa( ͡° ͜ʖ ͡°). Reguralnie ćwiczę od 5 msc i teraz robię 11, i +15kg, także dzięki wielkie za pomoc wtedy
@ChocolateMilk00: rozgrzewka na początku, główny trening pod element, później poboczny jakiś i rozciąganie/nogi na końcu, więc no czasami i 3h zleci xD poniedziałek mam planche/front, wtorek dynamika/muscle upy z obciążeniem, środa handstand, czwartek dynamika/muscle upy z obciążeniem, piątek planche/front głównie z nastawieniem na akcesoryjne ćwiczenia na koniec. Wlasnie moim mięśniom ostatnio brakuje konkretnego #!$%@? xD a to elegancko, cieszę się, że pomogłem i progres idzie :D
@ChocolateMilk00: mój brat leci równo z ciężarem metodą 3 serie po 5 powtórzeń i dokłada po 2,5kg na następnym treningu za każdym razem jak zrobi pełne 3 seryjki. Jak osiągnął 20kg to zmniejszyliśmy ilość powtórzeń do 3 na serię żeby szybciej z ciężarem lecieć. Teraz trochę bardziej siłowo-wytrzymalosciowke robimy, ale progres z ciężarem dalej leci. Ostatnio testował maxy i na 1 repa wyszło mu +45kg w pullu i w dipie +65kg
@ChocolateMilk00: no brat dzisiaj robił podejście do +70kg na dipa, zszedł, ale nie dał rady wypchnąć xD ale +50kg na pull kliknięte xD on jest wlasnie na Street Lifting nagrzany i progres idzie xD