Wpis z mikrobloga

tak, jest wiarygodna, wystarczy nie narażać dziecka na kontakt z pedo-mafią. Moja córka, jak pierwszy raz zobaczyła księdza powiedziała "patrz, baba jaga!|


@muaddib43: Pokazywanie dziecku świata, żeby wiedziało kto to ksiądz czy strażak, a nie reagowało jak człowiek z buszu na widok samolotu, to nagle narażanie na kontakt z pedo-mafią? XD Ja #!$%@?ę, współczuję.
  • Odpowiedz
@szunis: Ksądz - pedofil, złodziej, dewiant, kłamca, oszust, przemocowiec, rozbijaka, awanturnik, okazjonalnie fajny uśmiechnięty soft-propagator z tygodnika powszechnego lub innego fajnokatolickiego think thanku. Reasumując - nie warto wchodzić w interakcje, ignorować i spychać na margines xD
  • Odpowiedz
  • 0
@szunis ty głupi jesteś czy co? Przecież nie twierdzę że tak nie napisał. Tylko że taka sytuacja nie miała miejsca. Twitter wszystko przyjmie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szunis: ta historia przypomniała mi pewnego księdza który był u mnie w parafii. Zawsze na kazaniu opowiadał jakąś historie. Tylko było jasne, że to wymyślone historie bo ludzie zachowywali się w nich irracjonalnie xd i jak ktoś zauważył na wyżej ja też się zastanawiałem czy to nie podchodzi pod "nie kłam"
  • Odpowiedz