Wpis z mikrobloga

Mirki potężny Habibi został zmoggowany przez naszego Sebixa w konkurowaniu o względy P0lki (mieszkam w DE). Mam info z pierwszej ręki bo Habibi jest moim dobrym znajomym z którym trenuje razem na siłowni. Od jakiegoś czasu chwalił mi się że pisze z jakąś witaminką made in Pl nawet pokazał zdjęcia 8/10 ale bardzo niska jakieś 160 cm wzrostu xD. No więc myślałem że jak to P0lka ulegnie wdziękom mojego ziomka który wyrywa sporo dziewczyn (ale co ciekawe nie udało mu sie nigdy żadnej z PL) a tu zonk bo spotykał sie z nią cały j----y miesiąc. Zapraszał do restauracji, zabrał nad morze a ona nawet nie dała mu sie pocałować xDDDD. Historia ta skończyła sie niespodziewanie gdy Habibi dostał od niej wiadomość że to nie jest to czego szuka i nie mogą sie już spotykać bo ma kogoś. I nie kłamała bo właśnie dzisiaj ziomek pokazał mi zdjęcie gościa który odebrał mu witaminkę. Moim oczom ukazał sie nasz rodowity Sebix Bmw E60, tribal na bicku i łysa glaca. Ale myśle że czynnikiem kluczowym był wzrost bo nasz Seba ma lekko 190+ i skłonności do agresji wypisane na twarzy. I tak oto mój ciapaty koleżka musiał przełknąć czarną pigułkę(chyba po raz pierwszy w życiu bo bardzo to nim wstrząsnęło) bo mimo ryja chadlite, dobrej fury, kulturystycznej sylwetki i czynnika egzotyczności przegrał ten rajd o vaginę naszej witaminki. Ciekawe czemu.? Aha zapomniałem Habibi ma 170 wzrostu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka #habibi #blackpill #przegryw #chad #emigracja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Medel1n_: oprócz wzrostu to istnieje coś takiego jak just be white miażdżąca większość białych kobiet odczuwa wstręt na myśl o r00chaniu z czarnym i wolą dać białemu niż czarnemu. Zresztą sam bym wolał z białą niż z czarną nawet jak ta pierwsza byłaby brzydsza tak jakoś mam może instynktowna ochrona rasy nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
@Medel1n_: znałem takiego jednego chorego p----a. Nie mogłem uwierzyć, że laski lecą na takie chamstwo i agresję. Gość od niedawna siedzi za głowę, to było głośne morderstwo. Najlepsze były karynki w komentarzach, które pisały jaki to dobry chłopak był XD
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: W tym przypadku napewno zadziałały emocje, mój ziomek Habibi był zestresowany i nie chciał spalić akcji bo blondynki to jego f----z i widocznie sie przy nich krępuje. A Seba jak to Seba pewnie zagadał z jakimś blokerskim tekstem, klepnął w dupe i emocje były. A to że ma prawie 2 metry i jest górą mięśni dało samicy do zrozumienia że ten osobnik jest samcem alfa. Zawsze mnie to śmieszyło
  • Odpowiedz