Wpis z mikrobloga

@Pietrek96: niektorzy z was to maja pamiec zlotej rybki. Tylko dlatego ze wywalila Bibora bo pewnie rezyserka jej kazala to ona juz jest dla was gitem. Niewazne ze przez caly program byla #!$%@?, wszystkich oklamywala i czekała na swojego gacha udajac ze jest singielka.
  • Odpowiedz
@deyna123: @edenmar: Można wiele o niej złego powiedzieć - skandaliczne zachowanie po odpadnięciu Karoliny,sposób wypowiedzi czy cała akcja z chłopakiem natomiast dużo osób zapomina że to Hotel Paradise a nie Pamiętniki z Wakacji i tutaj ma się dziać,mają być właśnie takie osoby których zachowanie będzie wzbudzało emocje.Duzo lepiej oglądało mi się knucie Luizy i Olki niż opowieści o dzikach Kornelii czy leżenie cały dzień plackiem przy basenie.
  • Odpowiedz
@Pietrek96: ja tez wole jak cos sie dzieje i nie lubie ogladac nudy ale nazywanie kłamliwej Olki gitem jest grubą przesada. No sorry ale ja czulabym sie oszukana jakby moja kolezanka z programu robila mnie i widzow w #!$%@? udajac singielke zeby ze swoim facetem z zycia realnego dojsc do finalu.
  • Odpowiedz
@Pietrek96: czyli rozumiem, że dla ciebie okoliczności mogą usprawiedliwiać #!$%@? zachowanie? W życiu byś takiej osoby nie chciał znać, ale w programie "jest gitem"? Gdzie twój kręgosłup moralny?
OK, wróciła krętaczka, robi ferment, spoko. Ale nie usprawiedliwiaj jej tym, że tworzy ciekawszy content niż nudna Bogusława.
  • Odpowiedz
@Nazanzibar: mordeczko ale to jest program telewizyjny a nie prawdziwe życie.Nie wiem jak Ty ale Ja włączam ten program aby zobaczyć popularne ,,dymy" czy przeróżne wzrostu akcji w tym także knucie i dramy a nie to żeby przez godzinę oglądać jak słodko sobie mówią i jak ślicznie leżą w ,,Gdybalni"
Aby jednak stworzyć takie ,,show" potrzebna jest pewna pula osób z odmiennymi charakterami,w tym także takie osoby jak Ola.Pozwole sobie
  • Odpowiedz
@Pietrek96: niestety wypok zalala fala Grażyn z fb i niestety oglądają to właśnie dla takich słodko pierdzących historii i lezakowania. Dla mnie pat0la jest w top uczestników, ktorzy cokolwiek wnosili do programu dla mnie jako dla widza. Nawet uczestnicy wiedzą ze to byl program i to co innego niz prawdziwe zycie. Ale grazyny tego nie wiedzą bo przeciez ona jest flaszywa, skajla jest fałszywy. #!$%@? gdyby nie oni nic by
  • Odpowiedz