Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
227 939 + 12 + 9 + 12 + 5 + 21 + 60 = 228 058

Mało siły i czasu na kwadraty (tylko jedna jazda), więc zainspirowany przez @metaxy zacząłem sie bawić w małe kwadraciki, trochę wyszło krótkich jazd przez krzaki blisko domu. Fajna zabawa ale jak się mieszka blisko kolei i poligonów wojskowych to szybko można się zablokować.

Max square: 17x17
Max cluster: 437 (+12)
Total tiles: 964 (+15)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Ezi - 227 939 + 12 + 9 + 12 + 5 + 21 + 60 = 228 058

Mało siły i czasu na kwadraty (t...

źródło: comment_1621587397UMwuOKjfvcpe34zL1N43nN.jpg

Pobierz
  • 18
@Ezi: kolej to nie taki wielki problem, ale jednostki wojskowe to faktycznie ciężko. W Krk mam 3 takie plus kilka firm zamujących bardzo dużo kwadratów. Taka Huta Sendzimira zajmuje około 50-60 kwadracików, które nie da się zaliczyć.
@metaxy: Do tej pory kolej mi się udaje powoli ogarnąć, trochę kombinując (mówię o tych wszystkich rogatkach między 29go a Prądnicką, ze 2 razy musiałem podjeżdżać od innej strony torów bo wg mapy dało się gdzieś wjechać a naprawdę była zamknięta brama), no ale na jednostkę na Ugorku nie mam pomysłu...
no ale na jednostkę na Ugorku nie mam pomysłu


@Ezi: czekać do przyszłego roku na dni otwarte jednostki. Były do tej pory co roku, ale w poprzednim i obecnym nie było przez wirusa.
@metaxy: jakieś dni otwarte mają?

Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my KWADRACIARZE. ZBIERZMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW POD POLIGONEM. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEJA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. ZALICZAMY KWADRAT. JEDZIEMY WSZYSCY PRZED I ZA ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ I CIĄGLE BLOKUJEMY DOSTĘP ŻOŁNIERZY. SŁUCHAJCIE NIGDY NIE ZALICZYMY TYCH KWADRATÓW JAK BĘDZIEMY CZEKAĆ…
kolej to nie taki wielki problem, ale jednostki wojskowe to faktycznie ciężko. W Krk mam 3 takie plus kilka firm zamujących bardzo dużo kwadratów. Taka Huta Sendzimira zajmuje około 50-60 kwadracików, które nie da się zaliczyć..


@metaxy: mógłbyś tam się nająć jako cieć na chwilę i byś zaliczył w trakcie obchodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)