Wpis z mikrobloga

@MSDS: to, ze ktos doszedl do wniosku, ze jest facetem (choc jest kobieta), albo w ogole osoba niebinarna to jego/jej sprawa. To jest obca osoba, wiec ja osobiscie mam w pompie - niech sobie mysli, ze jest helikopterem bojowym apache. Tak jak ona ma prawo czuc sie kim chce, tak ja mam prawo miec #!$%@?. Co innego, jakby to byla rodzina albo ktos z bliskich znajomych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@stormkiss: dam wam znać jakbym kiedyś zaczął dawać #!$%@? o to jakich zaimków ktoś używa

@Zales360: jak cię zamkną do więzienia (albo kolonii reedukacyjnej) jak nie trafisz w dobry zaimek to zaczniesz dawać #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@stormkiss: ale syf jest w historii edycji artykułu na Wikipedii o niej

@4gN4x:
Cytat z 1984 Orwella

Every record has been destroyed or falsified, every book rewritten, every picture has been repainted, every statue and street building has been renamed, every date has been altered. And the process is continuing day by day and minute by minute. History has stopped. Nothing exists except an endless present in which
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Zales360: a jak zacznie Cię zmuszać do tego abyś używał tych zaimków?

@MSDS: prawnie. W Kanadzie, UK i USA jest nielegalne nie używać to co danego dnia sobie ktoś wymyślił w kwestii "gender identity". Być może w innych "postępowych" państwach też
  • Odpowiedz
@rsnbl: Ciekawe czy przed internetem też byli tacy idioci jak ta za zdjęcia, tylko się o nich nie słyszało, bo nie było internetu, czy też to internet wykreował takich idiotów... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz