Wpis z mikrobloga

Kuźwa czekam na kupca mojego auta, gościu jedzie z Poznania 400km do mnie, zaraz będzie. Będzie oglądał lakier o 12 w nocy :D Nie dość, że głupek przez telefon to jeszcze ogłoszenia nawet nie chciało mu się czytać, a niezłe opowiadanie napisałem, a teraz zdziwiony, że dach w kabrio nie działa. Jedziesz 400km i nie doczytujesz tekstu ogłoszenia bo ci się nie chciało... Sebixy #motoryzacja #sprzedamauto
  • 10
@castillo20: #!$%@? mać pięciu turków przyjechało i jeszcze mi grozili !! Powaga ! Zajebiście 1 w nocy, a ja sam i pięciu turków na mnie napiera ile opuścisz ile opuścisz bo oni z Gliwic przyjechali i stan auta im się nie podoba, a jak nie to zwracam im za podróż !
@castillo20: Cygany często robią tak, że przyjeżdżają autem na blachach z innego województwa (tak naprawdę mieszkają 10km obok tylko nie przerejestrowali gruza) i udają że stan auta jest inny niż w ogłoszeniu po czym chcą kasę za paliwo. Dwóch, trzech znajomych już miało taką sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kapitan_knur: W końcu im sprzedałem ale była wojna o kasę. Nie dość że 900 spuściłem przez telefon to jeszcze 1000 na miejscu. Ale gościu przynajmniej nie wziął felg zimowych które były w komplecie to trochę sobie odbije po sprzedaży