Wpis z mikrobloga

  • 903
Nie mam konta na Fejsie itp., więc tutaj chciałabym bardzo podziękować za udzieloną mi dziś pomoc. Jadąc do pracy zasłabłam, siedziałam pod samochodem nie będąc w stanie rozmawiać z pogotowiem. Pomógł mi nieznajomy młody mężczyzna, kierując pogotowie na miejsce i informując o moim stanie moich bliskich.
Może masz konto na wykopie lub może to był ktoś, kogo zna któryś z Mireczków - stokrotne dziękuję. Dzięki Tobie szybko udzielono mi pomocy i nie stała się tragedia. Jeśli masz tu konto lub jeśli Mireczki znają tego człowieka, to proszę o kontakt na priv - bardzo chcę się odwdzięczyć za pomoc.
Wielkie, gorące dzięki także dla Panów z pogotowia, którzy świetnie się mną zajęli. Dzięki takim ludziom człowiek odzyskuje wiarę w to, że ten kraj z mchu i dykty zamieszkują też dobrzy ludzie.

#podziekowania #wroclaw #pierwszapomoc #pogotowie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Fajnie, że się udało zaplusuje dla zasięgu. Ogólnie odnoszę wrażenie, że we Wrocławiu jest sporo dobrych i pomocnych ludzi. Sam się kiedyś zawiesiłem i idąc przywaliłem głową w latarnie, to aż dwie osoby się zatrzymały i zapytały czy jest ok. Innym razem z 8 osób pomagało kobiecie ugasić auto pod netto. Niby małe rzeczy ale wiara w człowieka odzyskana, w świętokrzyskim w, którym kiedyś mieszkałem bywało z tym hmm... gorzej. @belfrzyca
  • Odpowiedz
  • 4
@K-S- Tak to wyglądało, początkowe objawy na to wskazywały, ale na szczęście udarem ostatecznie nie było. Siedziałam pod samochodem pewna, że nieodwracalnie mnie poparaliżowało... Nikomu nie życzę czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@belfrzyca: może mały udar? kiedyś pisali o czymś takim na wykopie, albo jakaś cukrzyca. Sam dostaje raz na jakiś czas silnych migren, zawrotów głowy ale tylko jak jestem przemęczony i np głodny.

tak czy siak, uważaj na siebie
  • Odpowiedz
Niby małe rzeczy ale wiara w człowieka odzyskana, w świętokrzyskim w, którym kiedyś mieszkałem bywało z tym hmm... gorzej.


@CzarnyOwiec: im dalej na wschód i Polska bardziej katolicka, tym gorzej z pomocą i ogólnym traktowaniem bliźniego
  • Odpowiedz
@belfrzyca: Więc ten młody człowiek ci pomógł. Ciekawe. Może to był policjant? Posłuchaj. Albo będziesz płacić podatki albo będziesz mieć do czynienia z sądem. Jak nie będziesz robić tego co ci każemy to trafisz do więzienia. Masz płacić podatki w określonych kwotach. Rocznie będziesz rozliczać PIT. Masz nam płacić pieniądze NFZ, ZUS, żebyśmy mogli utrzymywać starsze pokolenie. Jak nie to spotka cię p-----c. I co, nadal się czujesz uratowana? :)
  • Odpowiedz