Wpis z mikrobloga

Ależ się zdenerwowałem dzisiaj jak jakaś "ekspertka" powiedziała dzisiaj w #radio , że młodzi ludzie to wielcy fani współdzielenia rzeczy i wolą tak, niż kupować np mieszkania na własność czy samochody bo preferują wolność. No myślałem, że tam podejdę.

Fajnie sobie boomerzy tłumaczą rzeczywistość, jaką zgotowali swoim dzieciom i drukowaniem pustego pieniądza. No na pewno wolą wypożyczać samochod na godziny niż mieć własny i pachnący i na pewno nie ma to nic wspólnego z tym, że może przypadkiem samochody są np za drogie jeśli niedługo będą kosztować jedynie 120 tys. wzwyż a mieszkania ponad pól miliona i więcej? No nic a nic nie ma to do ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Była też orędowniczką #nowylad - jakoś się nie dziwię.
#bekazpisu #patologia #radio357 #boomer
Pobierz malyludeklego - Ależ się zdenerwowałem dzisiaj jak jakaś "ekspertka" powiedziała dzis...
źródło: comment_16215321062siklL06uUssi1Oc4ltC2v.jpg
  • 2
@maly_ludek_lego: spokój i ufność zachowaj, sprawiedliwość za ich nieprawość już ich dosięga gdyż zdychają nie mogąc dostać sie do szpitali a to dopiero przedsmak tego co nastąpi. I będzie młóciła na lewo i prawo nie patrząć czyś lord czy biedak
@maly_ludek_lego: #!$%@? ale to jest chora retoryka, jakby wyjęta żywcem ze związku radzieckiego. Tylko widzisz, to nie jest kwestia niezrozumienia problemu (chociaż przez tę konkretną "ekspertke" pewnie tak - pożyteczna idiotka), lecz przemyślane działania mające na celu wywołać odpowiednie nastroje w społeczeństwie.