Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jakbym chciał se kupić samochód, zarejestrować na siebie itd. nie posiadając jeszcze prawka to czy jest taka możliwość?

Miałbym przynajmniej motywację by zdać te prawko w końcu i nie poddawać się oraz miałbym samochód do ćwiczeń przed egzaminem(oczywiście chodzi mi o jazdę po jakimś parkingu a nie po mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#samochody #prawo #prawojazdy
  • 32
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Jeśli masz drogę wewnętrzna to mozesz jeździć bez prawka, jakieś małe osiedla to maja albo parkingi, ale teraz coraz częściej jest strefa ruchu stawiana gdzie musisz miec uprawnienia, szukaj dróg wewnętrznych
  • Odpowiedz
@John_archer: raczej mi to nie grozi, już bardziej w drugą stronę bo dość gwałtownie hamuję xd


I tak wina pójdzie na Ciebie z automatu bo nie masz uprawnień¯_(ツ)_/¯ i dodatkowo zapłacisz z własnej kieszeni bo ubezpieczyciel umyje ręce. Gdybym miał jakieś naprawy blacharskie w planach i wiedział o Twoich zamiarach to z chęcią bym w Ciebie wjechał - w końcu to Ty stawiasz.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Napiszę tak - bez prawka, za pewien mały piździk z silnikiem poniżej litra wychodziło 2300zł xD Z prawkiem już tylko 700 ( ͡° ͜ʖ ͡°) To było kilka lat temu, ale przebitka niezła xD
Masz mfinda i inne porównywarki OC to sobie sprawdź ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gitowka: wejdź sobie na strone jakiegoś osk z twojego miasta i zobacz, zazwyczaj mają tam cenniki

Generalnie znajdą się tansze nawet w moim mieście bo widziałem oferty za 80 ziko ale po pierwsze to nadal jest w #!$%@? drogo, po drugie te osk są dość daleko od mnie i nie chciałoby mi się tam jechać i wracać

Generalnie też beka bo byłem swiadkiem "inflacji" na własnych oczach. Dwa miesiące temu jak
  • Odpowiedz