Wpis z mikrobloga

Kasjusz dzieckiem Indygo?? a Godlewska ma powiazania z matka mlodego Muranskiego, ktory wygral, ale przegral?? i to ja jestem #!$%@??? gra sie dopiero rozpoczyna, a co Sylwek jesli wataha sie od ciebie odwroci?? Gdzie wywiad z Kasjuszem @sawardega?? Czyzbys stal sie marionetka bombla i zwyklym pionasem jak biseks gola?? A kogo pobili w styczniu za napis love?? Wszyscy jestescie w grze, a na koncu z glowa w gorze wyjdzie Dejwid Abadzo Ozdoba tik tak tik tak
#famemma
Pobierz bartexx96 - Kasjusz dzieckiem Indygo?? a Godlewska ma powiazania z matka mlodego Mura...
źródło: comment_1621510548exrkW0khYR9xOfOg0T8WnQ.jpg
  • 3
@bartexx96: Za co Godlewski Jarosza nie lubi? Pamiętam dwa razy szybkie wpierdy obskoczyła, jej też szczęka wypadła czy legalnie naćpana Ewelona była, bo nwm a to mnie ciekawi. Czy może z panią od autobusu coś było
@JesePiotr: w sumie Dariusz "Lew" Kazimierczak też tak uważał tylko nwm czy Jarosz czy Bronder to sędziował, kontrowersyjny werdykt Ferrariego na Fame 7 ( 3 punkty podparcia miał Polak w momencie kopnięcia), Jarosz trochę na sumieniu ma ale w sumie on jest sędzią ringowym i za wszystko go winić nie można