Wpis z mikrobloga

Uwieeeeelbiam teczki w których ludzie przekazują mi dokumenty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Justin Bieber na teczce nie byłby niczym dziwnym wśród wszystkich innych zakochanych kundli, kotków i atomówek. Rozumiem, że był na promocji.

Jak zwykle odebrałam dokumenty z ochrony, zadowolona idę do kancelarii, bo właśnie dostałam teczkę z Justynę Bieberem XD już miałam włączać „baby” i drzeć się cały dzień kiedy to wchodzę do biura, światło zgaszone, nikogo nie ma, rzucam dokumenty na blat, światła dalej nie zapaliłam i słyszę jakąś melodyjkę… to nie mój telefon, nie drugi telefon, nie domofon, rozglądam się panicznie w poszukiwaniu telefonu który ktoś z podsłuchem ukrył mi pod blatem (nie wiem po co i nie wiem jakim idiotą trzeba być by podsłuchiwać telefonem XD)
patrzę, a na Justinku diody migają XD
Minęło 5 sekund konsternacji i w tym momencie do moich uszu dobiegły słowa „one less lonely girl…”
Wybuchłam panicznym śmiechem i tyle mi wystarczy żeby cieszyć się z tego do wieczora XD
To nie jest teczka Justina Biebera. To teczka Justina z pozytywką XDDDDD #historiejakzchwilidlaciebie
Pobierz agaciksa - Uwieeeeelbiam teczki w których ludzie przekazują mi dokumenty ( ͡°( ͡° ͜ʖ(...
źródło: comment_1621501680XlS45ZnI78XTRkhpS7XIzy.jpg
  • 2