Wpis z mikrobloga

Ten urwysyn ma najgorsze cechy Polaków podniesione do potęgi entej. Żyje ponad 30 lat na tym łez padole, obracałem się w różnych środowiskach ale takiej knurwy na oczy nie widziałem przez całe swoje życie. I proszę nie #!$%@?ć o cukrzycy i innych chorobach, on jest zły z natury. Wzbudza we mnie agresje- gdzie wcześniej obce było mi to uczucie. Dzień w którym go zamkną (a taki nastąpi prędzej czy później ) będę celebrował i w każdą rocznice będę mu wysyłał do Choroszczy paczkę z farszem na miękko.
#kononowicz
L.....8 - Ten urwysyn ma najgorsze cechy Polaków podniesione do potęgi entej. Żyje po...

źródło: comment_1621494490o1xcFctJv1jOe6Jns0H2DG.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Lord_of_Goat_88: to jest wypok a nie jakaś latexowa grupka fb gdzie 90% członków to mentalne dzieci które jak wrzucisz taki post to płaczą "o krzysio misio jest chory należy mu się szacunek i spokój" więc my nie będziemy #!$%@?ć o cukrzycy konon to kawał wrednej #!$%@? i tyle
  • Odpowiedz
@Lord_of_Goat_88: To prawda. Jednakże te najpaskudniejsze cechy jego charakteru zaczęły ujawniać się stosunkowo niedawno. A to wszystko przez pobłażanie knurowi. Nauczył się, że cokolwiek by nie zrobił, to nie poniesie za to żadnych konsekwencji, bo popłacze, powyzywa i mu wszyscy odpuszczą. Moim zdaniem jest to wina w dużej mierze pseudo redaktorzyn- papo kukasa, Arona czy ostatnio Kosmosa. Przytakują tylko tej kreaturze i głaszczą po główce, bo "on taki biedny", a prawda
  • Odpowiedz
@jimlahey: poczekaj pan, sprawy się zaczynają pod koniec maja :) jak nie teraz to w końcu #!$%@? coś takiego, że go w pasach zabiorą- pamiętaj, że on nie kontroluje tego co robi i w każdej chwili może komuś #!$%@?ć w łype bez powodu bo cos sobie ubzdura w tej chorej głowie
  • Odpowiedz
@dyzmund: Niestety ale muszę się nie zgodzić. Knur był bydlakiem przed 2017 rokiem czyli przed eksplozją popularności. Teraz jest bardziej bezczelny w tym co robi. ALE wcześniej przecież wykorzystywał i bił brata a zasiłek pogrzebowy przeżarł itp
  • Odpowiedz
@Titsuman: A tak, oczywiście. Ale ze swoimi odpałami chował się i się ich wstydził. Teraz nastąpiło sknurzenie totalne- ma głęboko w dupsku co o nim pomyślą i powiedzą. Bo wie, że i tak jak popłacze, a nawet i nie, to działke mleka ktoś przyniesie. Ktoś inny da 5 dyszek. A kukła z wersalki obok opłaci rachunki czy mandat. I tak się będzie kręcić. Rozpuścili golema jak dziadowski bicz.
  • Odpowiedz
@dyzmund: Nie zapominajmy tez o duzym wkladzie dzielnicowej, ktora trzyma nad nimi parasol ochronny. O akcji gdzie przegonila redaktorow z telewizji bo Krzysio misio sie denerwuje to az zal wspominac. I potem taki knur sobie pozwala na wszystko
  • Odpowiedz
Ten urwysyn ma najgorsze cechy Polaków podniesione do potęgi entej


@Lord_of_Goat_88: a po co ty sie nakrecasz? no po prostu mazur wiesniak, wez porozmawiaj z jakimkolwiek wiesniakiem to zobaczysz jakie kompleksy i dzikosc w oczach
przeciez wiesniaki czesto nie zdaja sobie sprawy z tego ze robia zle, nie maja wiedzy o duzej ilosci rzeczy, nie zdaja sobie sprawy a przy probie wyjasnienia im tego dochodzi do argumentow silowych

wystarczy popatrzyc na
  • Odpowiedz