Wpis z mikrobloga

Może Renault Laguna Coupe? (


@aksal89: > biorę pod uwagę. Podobno automat wolny jak cholera.

@przegrywBWC: Miałem przez pare lat - Generalnie w górę przerzuca jak każdy automat - problemem są redukcje o kilka biegów np z 6tki do 3jki. Wymiana oleju trochę w tym pomaga. Niestety to raczej będzie przypadłość wszystkich tradycyjnych skrzyń automatycznych o wielu biegach przebaczonych do FWD - bo one redukują "po biegu". Te przeznaczone do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrywBWC: brz lub gt86? Za 50k idzie na luzie coś znaleźć. Roczniki 2014+ są pozbawione jakiejś tam wady chyba z panewkami albo olejem, nie jestem pewien.
Golf VI GTI też bez wad nie jest ale jest, jak ktoś nie dbał to silnik lubi sie zepsuć. Dużo mniej awaryjne jest 2.0 z Golfa VI R, ewentualnie na USA był golf VI GTI z 2.5 R5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrywBWC: też obserwowałem różne podobne auta w takim budżecie mam pewne rozeznanie . Jeżeli Genesis coupe to tylko polift. Między przedliftem a po liftem jest tyle różnić że spokojnie mogliby je zaprezentować jako następna generacja. Zaczynając od jakości wykonania wnętrza, która w polificie ma podejście do niemieckiej konkurencji przez mocniejsze silniki, o wiele lepsze prowadzenie względem przedlifta, do tego niezły 8 biegowy automat. Przedlift ma slabe wnętrze, 2.0T 210 nie jedzie,